Додому НОВИНИ Влада і громада «Царице України, випроси нам мир!»

«Царице України, випроси нам мир!»

6
ПОДІЛИТИСЬ

Під таким гаслом пройшли цьогорічні Урочистості Бердичівської Божої Матері.

Участь у ній взяли Апостольський Нунцій в Україні, Архієпископ Вісвальдас Кульбокас; Голова Ради Єпископських Конференцій Європи, Архієпископ Вільнюса Ґінтарас Ґрушас; виконувач обов’язків Голови Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України, Архієпископ, Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, Єпископ Віталій Кривицький, єпископи католицької церкви, представники дипломатичних кіл країн Європи, Сейму та Уряду Республіки Польща, державних органів влади, керівники міської влади, Житомирської та Бердичівської військових адміністрацій, прочани.

У зв’язку з війною та систематичними обстрілами міст країни цьогорічне святкування відбулось у нижньому храмі. У своїй промові єпископ Віталій Кривицький зазначив, що перебуваючи у нижньому храмі, під землею віруючі не просто вимолюють, щоби якнайшвидше настав мир: вони солідарізуються з усіма тими українцями, котрі майже півтори сотні днів живуть у бомбосховищах.

Присутні священнослужителі запевнили, що вони солідарні з народом України, перебувають у молитві разом із людьми і за людей.

Бердичів, Україна та світ знають про те, яким сильним та звитяжним є українське військо, але з українцями – ще й Небесна сила. І не існує нічого, що зможе їй протистояти.