Додому НОВИНИ Бізнес Центральна міська лазня готується приймати відвідувачів!

Центральна міська лазня готується приймати відвідувачів!

1372
ПОДІЛИТИСЬ

Розповідає Олександр Глухенький:

– В червні минулого року, згідно заключного з міською владою договору на оренду лазні, ми розпочали її ремонт.

На першому етапі було здійснено перекриття даху, замінено шифер на метало-черепицю. Потім зробили ремонт у чоловічих відділенні та миючому залі, а також у двох перукарнях.

Для зменшення енергозатрат перейшли на котли, що працюють на дровах, а також для економії забезпечили систему дозування подачі води в кожній душовій та у рукомийниках.

Для безперебійної подачі води, на випадок відключення від мережі, забезпечено резерв води близько 10 тонн гарячої і 10 тонн холодної на добу.

Робота буде організовуватись наступним чином: відвідувачі будуть обслуговуватись (митись) позмінно, яких протягом змін буде 4, кожна зміна буде тривати близько 2 з половиною годин. До цього можна буде попередньо замовити квитки.

Першу зміну планується розпочати з 8.00 години ранку до 10.30 год., друга з 10.30 год. до 13.00 год. і третя – 15.30 – 18.30 год. Це потрібно для того, щоб після помивки відвідувачів прибрати приміщення, провітрити його і підготувати до наступної зміни.

Якщо відвідувачів буде більше, ми будемо коригувати час помивки і збільшувати його.
В зв’язку з тим, що на даний час ремонт проведено тільки в чоловічому залі, то чоловіки і жінки будуть отримувати послуги через день. Це діятиме до того моменту, поки не відремонтуємо жіноче відділення.

Враховуючи ціни на енергоносії, на воду, каналізаційні стоки та інші витрати приблизна вартість квитка буде 60 гривень.

Для малозабезпечених, пенсіонерів за віком, учасників АТО та інших пільгових категорій за рахунок власних резервів плануємо зробити знижку на 20% вартості послуги. Визначено також дні для пільговиків: четвер і п’ятниця.
Плануємо розпочати експлуатацію лазні до кінця червня.

Другу чергу ремонту лазні сподіваємось завершити до січня 2019 року.

Для зручності відвідувачів зал очікування зі всією інфраструктурою – телевізор, Інтернет і т.д., відкривається дві перукарні, плануємо відкрити кафе на 140 відвідувачів з гарячою їжею.

Звернулись до місцевої влади дати дозвіл облаштувати автостоянку на 40 місць. На території лазні ведеться цілодобове відеоспостереження.

Я хотів би щиро подякувати нашим працівникам, які активно працюють на відродженні лазні, це зокрема: Олександр Близнюк т Максим Поліщук, мешканці села Іванківці, Володимир Токовий, Юрій Ушаков, Олександр Кошох, Сергій Панов, Юрій Новіков, Віктор Косінчук з Бердичева.

– Щиро дякую за розповідь.

Ще торік не всі вірили, що такий великий обсяг робіт вдасться виконати і лазня буде здана в експлуатацію. Але досвід та ентузіазм Олександра Глухенького і його помічників показали, що це справа реальна. Звичайно, ще багато потрібно буде зробити, в тому числі і по фасаду, але вже є конкретний результат – лазня в кінці червня буде приймати відвідувачів.

Підготував Віталій Безпалько.