Церква та місто

Церква та місто

137
0
ПОДІЛИТИСЬ

Колектив Бердичівської центральної міської лікарні висловлює щиру подяку церкві “НОВИЙ ЧАС”, яку очолює старший пастор Жучков Леонід Борисович, за надану гуманітарну допомогу нашому закладу.

Хочеться відзначити, що Церква протягом двадцяти двох років допомагає громадянам нашого міста, надаючи гуманітарну допомогу у вигляді обладнання, інструментарію, перев’язувального матеріалу, який щорічно надходить на адресу Церкви по вул. Богунська, 27, від німецької благодійної організації HUMEDICA. За всі ці роки плідної співпраці наша лікарня неодноразово отримувала гуманітарну допомогу. Ось і цього разу лікарня отримала чотири прекрасних ліжка з новими матрацами для виходжування хворих, якими обладнано палату неврологічного відділення, та перев’язувальний матеріал для операційної і відділень хірургічного профілю.

Шановний Леоніде Борисовичу! Запевняємо, що надана Вами гуманітарна допомога стане ще одним кроком до одужання для людей нашого міста, які лікуються в нашому закладі. Люди, які опинились на лікарняному ліжку, обов’язково оцінять Ваш внесок в їх одужання.

Надіємось на подальшу плідну співпрацю.

З повагою,
адміністрація Бердичівської міської лікарні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ