Додому Колонка редактора Цинізм…

Цинізм…

578
ПОДІЛИТИСЬ

Після того, як одному з поранених у зоні АТО бердичівлянину люди зібрали гроші на лікування, в родину стали надходити телефонні дзвінки від невідомих з вимогою віддати їм кошти, інакше погрожували вбивством.
Люди повідомляють і про таке: нещодавно у придбаному на базарі мішку з цукром виявили листи до солдатів, які нині воюють на Сході України.
У кого піднялась рука продати зібраний людьми цукор і направлений військовим?
Кому війна, а кому мать родна…

Наші і їхні проблеми…
Нещодавно голова Нацбанку Валерія Гонтарєва, звітуючи у Верховній Раді, на запитання: “Як і де купити долари?” – відповіла: “Купляти доларів не треба, бо це спричиняє паніку. А якщо вам потрібно поїхати за кордон, то ви можете скористатись там своєю гривневою платіжною карткою”.
Складається враження, що наші високопосадовці живуть в якомусь іншому, паралельному світі і вважають, що головна проблема – це розважальна поїздка за кордон. А що ж робити сотням тисяч людей, які взяли валютні кредити? А як же лікування важкохворих, де теж потрібна іноземна валюта?

Монолог фермера – 3
Вже не раз ми звертали увагу на несправедливе ставлення до звичайних фермерів, які справно платять те, що вимагає держава, на відміну від крупних землевласників.
Нещодавно на сесії на запитання скільки недоотримав районний бюджет коштів і хто їх не сплатив, прозвучала відповідь: “Недоотримано 1 млн. 50 тисяч, в основному від крупних земельних компаній”.
Просто бісить нас і проведення тендерів, де за картоплю, молоко, крупи та іншу сільгосппродукцію для лікарень, шкіл, дитячих садків по завищених цінах з бюджету йдуть великі кошти.
Ми ж, фермери, могли б продати цю продукцію за ціною в 2-3 рази меншою. Тим більше, що цей рік буде непростим. Крім того, наша продукція якісніша, бо ми вносимо під урожай набагато менше гербіцидів.
Але кому це цікаво?

З ювілеєм, Григорію Івановичу!
Григорію Івановичу Гелевері 27 січня виповниться 80 років.
Інженер-механік за освітою, енергійний і вимогливий, він завжди вишукував у виробництві щось нове і прогресивне й залишив вагомий слід в таких солідних, на той час, організаціях як “Райсільгосптехніка” та “Райсільгоспхімія”, де працював керівником. А будучи начальником районного управління сільського господарства в нашому районі, вперше в області, запровадив передову технологію заготівлі сіна, що вивело Бердичівщину на передові позиції в Україні. На його рахунку і метод групової оранки.
Григорія Івановича добре знали, поважали, любили і побоювались як керівники господарств, так і інженерно-технічний персонал, механізатори району,бо часто бував у колективах, ділив з людьми радість і біду.
Від імені всіх, хто його знав найкращі вітання з нагоди гарного ювілею!

Володимир Кравченко.