Додому НОВИНИ Влада і громада Ця вперта, неслухняна Ірена…

Ця вперта, неслухняна Ірена…

1093
ПОДІЛИТИСЬ

Ще поки в офісі Президента та парламенті ламають голови як внести та затвердити конституційні зміни у новий виборчий кодекс про місцеві вибори, а в Гришківцях вже повним ходом розпочалась боротьба за крісло голови ОТГ. В яке лише півтора роки тому виборці посадили Ірену Лісову.

Дехто з «великих», як вони себе вважають, хотіли мати «свого», ручного, керованого голову селищної об’єднаної територіальної громади. Але так не сталось. Ця молода, тендітна жінка виявилась впертою і неслухняною особистістю, яка незважаючи на поради і вказівки «зверху», жодне рішення не приймає не порадившись із членами виконавчого комітету, депутатами селищної ради, з мешканцями власної громади.

З огляду на це на її адресу посипались не завжди об’єктивні звинувачення, а вірніше фейки. Останнім був так званий «сміттєвий скандал». Напевно, опоненти ви-рішили використати приклад «львівського сміття», за допомогою чого здійснювалась спроба усунення Садового та його «Самопомочі» з політичної арени. Історія ж із гришковецьким сміттям закінчилася тим, що на засіданні виконавчого комітету селищної ради 26 травня за участі керівництва ТОВ «Екосфера» було прийнято рішення про співпрацю з цією організацією, яка вже з цього четверга вивозить сміття на міське сміттєзвалище. Цим зацікавились і в.о. старост сіл. І якщо все запрацює належним чином, то до цього підключаться й інші села громади, а то й району.

Реальна ж діяльність за цих півтора роки показала, що Ірена Лісова, незважаючи на чисельні проблеми, виявилась справедливішою, чистішою і принциповішою, ніж багато хто з нас, хто її критикує. Тому й довіряють їй люди. А наскільки, покажуть осінні вибори. І нехай переможе сильніший.

Так що не потрібно, як вчить давня мудрість, шукати чорну кішку в темній кімнаті, тим більше, коли її там немає.

І хотів би порадити Ірені Леонідівні не реагувати так болісно на кожен чих. Бо не буде часу для роботи. Адже караван повинен йти далі…

Володимир КРАВЧЕНКО.