Додому НОВИНИ Влада і громада Цілеспрямована робота команди – це успіх

Цілеспрямована робота команди – це успіх

203
ПОДІЛИТИСЬ

Дуже багато людей зникає у той момент, коли слова потрібно перетворювати у справи та діла. Це «цікаве» явище яскраво проявилось у радянські часи, коли на одного працівника доводилось семеро керівників: один працював, а семеро вказувало та критикувало роботу того одного, відчуваючи себе професіоналами.

Чи змінилося це явище майже за 30 років існування незалежної України? Ні, адже ментальні звички не так швидко трансформуються, бо вкоренилися і стали частинкою кожного. Якщо придивитись уважніше не тільки до інших, а й до себе, то «професіональне» критиканство заполонило кожну мить нашого життя: якщо не ми, то нас…

Шлях перетворення нашого Бердичева у комфортне для життя місто надскладний. Власне, як і будь-яка громадська діяльність. Складність полягає в тому, що «незадоволенні» чекають роботи з покращення від інших. А «задоволенні» блокують усе, що може змінити їх заможне та «надзаконне» життя. Мені важко жити очікуваннями на покращення, адже час збігає, роки йдуть. Тому я дію.

Нелегко було проявити активну громадську позицію, згуртувати навколо себе людей і працювати. Однак кроки до мети вже зроблені! Моя команда однодумців у вересні 2019 року почала досліджувати і розробляти нову стратегію розвитку Бердичева. Головною відмінністю цієї програми від інших є її системність, а не вирішення локальних наболілих проблем. Такий підхід дозволяє перейти від «залатування» дірок та проривів до цілісного, стратегічного та інтегрованого розвитку нашого Бердичева. Ми детально пропрацювали кожен напрямок розвитку нашого міста: і ЖКГ, й економіку, й освіту, і медицину, і культуру, і спорт, і туризм. Кожен із напрямів вимагає суттєвих змін, які вже починає реалізувати наша команда. Ми – громадські активісти – діємо на благо інтересів бердичівлян уже тепер, наближаючи майбутнє до сучасного.

Активна діяльність для мене – це саме життя, насолода від процесу. Коли починаєш важливу для бердичівлян справу, знаходяться однодумці та соратники, які дають тобі стільки енергії та позитиву, що стаєш щасливим тут і тепер, а не в майбутньому. А коли справа доводиться до логічного завершення, з’являються сили натхнення до ще більших звершень. Кожна наша справа – це продумані командні дії, які ми наповнюємо гарним настроєм, націленістю на результат та дружнім налаштуванням.

Я усвідомлюю необхідність командних дій, адже один у полі не воїн. Усі світові прогресивні винаходи починалися із неймовірної ідеї, яка множилася на працьовитість і цілеспрямованість команди, яка її втілювала.

Вірю, що комфортний і затишний Бердичів – це реальна ціль для всіх нас. Об’єднуймося навколо прекрасної мети. Розбудовуймо Бердичів разом! Долучайтеся до роботи в нашій команді!

Богдан КОЛЯДА.