Додому НОВИНИ Чемпіонська гра у хокей на траві та бронза

Чемпіонська гра у хокей на траві та бронза

600
ПОДІЛИТИСЬ

У суботу, 31 січня, завершився Чемпіонат України з хокею на траві у закритих приміщеннях (індорхокей) серед чоловіків (вища ліга). Цього сезону обидва тури відбувалися у м. Шостка Сумської області. Перший тур проходив у грудні 2015 року.

Першого дня другого туру спортсмени догравали ігри групового турніру, за результатами якого, команди поділилися на дві підгрупи і розігрували місця з 1 по 4 та з 5 по 8. Першу четвірку склали команди: “ОКС” (м. Вінниця), “Педуніверситет – ШВСМ – Олімпія” (м. Вінниця), “Політехнік” (м. Коростень) та команда БКПЕП “Старт” Бердичівського району. До другої четвірки увійшли команди: збірна Черкаської області, ОСДЮШОР “Олімпія” (м. Вінниця), КДЮСШ “Барса” (м. Шостка) та команда КДЮСШ №1 (м. Черкаси), які не приїхали на змагання, через що з них було знято очки за кожну пропущену гру.

Спортсмени на чолі з тренерами команди БКПЕП “Старт” Бердичівського району Черкас Андрієм та Гарбуз Василем показали суперникам справжню боротьбу за призове місце, проявили наполегливість, самовіддачу і вибороли почесне ІІІ місце.

Кращим гравцем Чемпіонату України з індорхокею 2016 року у номінації “Кращий воротар” став гравець команди Бердичівського району Блудов Роман. Склад команди: Мазуркевич Артур, Цима Дмитро, Нечепа Борис, Олійник Антон, Мазуркевич Дем’ян, Капкан Руслан, Ткачук Максим, Папірник Андрій, Мельничук Дмитро, Станіславський Микола, Музичук Ілля, Мокрицький Євгеній.

Щиро вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом та бажаємо не зупинятися на досягнутому, розвиватися, грати і отримувати справжнє задоволення від зробленого.

Прес-служба райдержадміністрації