Додому НОВИНИ Влада і громада Чергова сесія Бердичівської міської ради

Чергова сесія Бердичівської міської ради

75
ПОДІЛИТИСЬ

Депутати розглянули понад чотири десятки питань, винесених на порядок денний. Зокрема, погодили Кредитний договір та Договір про грант із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО), ухвалили створення територіальних формувань цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади та спостережної ради при КНП «Бердичівська міська лікарня».

Значну частину затвердженого порядку денного становили земельні питання. Депутати ухвалили проєкти рішень щодо передачі земельних ділянок у власність громадянам, надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою, продовження договорів оренди землі та сервітутного землекористування.

Також депутати вирішили приватизувати об’єкт комунальної власності – нежитлове приміщення по вул. Шевченка, 18/2, шляхом його продажу на електронному аукціоні. Для реалізації на торгах двох інших нежитлових об’єктів – приміщення по вулиці Житомирська, 5 та будівлі і вбиральні по вулиці Сергія Ковтуна, 16 – не вистачило необхідної кількості голосів.

На засіданні депутати внесли низку змін та доповнень до попередніх рішень Бердичівської міської ради та затвердили зміни до бюджету територіальної громади на поточний рік. Окрім того взяли до відома інвестиційну програму на 2021-2023 рр., презентовану представниками ТОВ «Комплекс екологічних споруд» та звіт секретаря Бердичівської міської ради Богдана Коляди.

Заслухали на сесії і виступ волонтерки Катерини Закревської. Жінка вручила голові громади Сергію Орлюку, а також місцевим активістам і благодійникам Почесні грамоти та подякувала за підтримку Збройних Сил України.