Додому НОВИНИ Влада і громада Черговий підрозділ військової частини – польова пошта В3231 виїхав на планові навчання....

Черговий підрозділ військової частини – польова пошта В3231 виїхав на планові навчання. Перші результати – оцінка “Добре”

1206
ПОДІЛИТИСЬ

З 22-го лютого розпочалося проведення навчальних стрільб у військовослужбовців 3-го дивізіону військової частини – польова пошта В3231.

Складні часи переживає зараз Україна. Дехто із військовослужбовців уже має на руках посвідчення учасника бойових дій, інші стоять на сторожі у пунктах постійної дислокації. Проте як ті, так і інші потребують ідеальної підготовки в умовах особливого періоду до професійного та вчасного протистояння ворогу, відбиття ворожих нападів.

Тому сьогодні навчальні стрільби, як ніколи, є актуальними та потрібними для розвитку фахових навичок військовослужбовців Збройних Сил України.

aLWfAVQgchQХлопці, як і їх попередники з інших підрозділів військової частини – польова пошта В3231, приїхали “набивати руки і око” у Дніпропетровську область, на 239-й Новомосковський полігон.

За результатами перших стрільб, підрозділ отримав заслужену й дуже достойну оцінку “добре”. Першість узяла 7-а батарея, якою командує капітан Шипот. Найкращі розрахунки: 7-а батарея – Мазур Руслан, 8-а батарея – Степчук Юрій, 9-а батарея – Шиян Олександр. Була відзначена також робота операторів-топогеодезистів: 7-а батарея – Гуржиєнко Юрій, 8-а батарея – Чеботарьов Сергій, 9-а батарея – Пипа Олександр. Особиста подяка за високий професіоналізм оголошена лейтенанту Радчуку Юрію.

Триватимуть навчання до 1-го березня. Побажаємо хлопцям наснаги, удачі, досягнення ще кращих результатів і гарного настрою!

Прес-служба в/ч – польова пошта В3231

favtD4IyeqY B2bKKc0g9uI BlUrl99MdPI C9-uXdoy-qU cQPhYBDZu5E dbMAXtAHO0Y DOTai2A_HVs E2D7ZL-tagc EOinF1MZILU