Додому Колонка редактора Чи можна роздягнути голого?

Чи можна роздягнути голого?

567
ПОДІЛИТИСЬ

Чи можна роздягнути голого?
Мудрість нетлінна твердить, що голого роздягнути неможливо. Але наша дійсність свідчить, що це можливо. Так, до всіляких підвищень цін на товари і продукти з 1 вересня на 25 відсотків знову зросте і становитиме 45,6 коп. за кВт. вартість електроенергії для тих, хто споживає до 100 кВт/год. (150 для сільської місцевості). Хто споживає від 100 до 600 кВт ціна становитиме 78,9 коп. З березня 2016 року буде знову підвищення. Так що виявляється, можна роздягнути і голого. Та ще й на зиму.

Не тільки штрафами, а й переконанням
На засіданні міськвиконкому звітував голова адміністративної комісії Михайло Гайченя. Прозвучало багато прикладів і цифр, але найважливішим, на мою думку, є те, що комісія не стала караючим мечем, а в кожному конкретному випадку давала можливість порушникам виправитись. І це, мабуть, правильно.

2 вересня –  День нотаріату. Щирі вітання всім нотаріусам Бердичівщини!

В.Й. Жабку – 79!
31 серпня відзначатиме своє 79-річчя відомий на Житомирщині колишній голова колгоспу Володимир Йосипович Жабко. Нині він тривалий час, практично безкоштовно, очолює районну раду ветеранів. Його завжди раді бачити в своїх оселях колишні колеги, ветерани сільськогосподарського виробництва.
Вітаємо!

Потурбувались за школяра-переселенця
Нещодавно до громадської приймальні народного депутата України Ревеги О.В. звернулася жителька села Райгородок Глухенька Віра Арсеніївна. Жінка просила надати матеріальну допомогу аби зібрати  внука до школи. Здавалося б, нічого особливого – з фінансовими проблемами сьогодні зіштовхується більша половина українців, якби не історія, яку розповіла жінка. Внук її проживав в Луганській області в м. Красний Луч з дідусем колишньої невістки, котра вже п’ять років не дає про себе знати і зовсім не переймається долею дитини. Коли почалася війна на Сході, серце бідної бабусі стислося від хвилювання за долю внука. Недовго вагаючись, пані Віра поїхала на Луганщину. Словами не передати, що довелося пережити мужній жінці, коли вона з-під обстрілів забирала знесиленого та напівпритомного хлопчика. 28 червня 2014 року наші військові вивезли їх до Дебальцево, далі була дорога до Ніжина, потім Київ і, нарешті, рідна домівка. Чимало довелося пережити бабусі уже і після повернення, оскільки у хлопчика внаслідок перенесеного, виникли серйозні проблеми зі здоров’ям. Зіткнулася пані Віра ще й з цілою низкою бюрократичних проблем – оформлення статусу переселенця, опіки над внуком, прописки і таке інше.
Сьогодні, завдяки сприянню народного депутата України Олександра Ревеги, вирішується питання оформлення опіки та оздоровлення хлопчика. Олександром Васильовичем та директором ТОВ “Агро Райгородок” – Барановським Валерієм Анатолійовичем, надано також і матеріальну допомогу для родини.

Володимир Кравченко.