Додому НОВИНИ Влада і громада Члени виконкому погодили важливі рішення

Члени виконкому погодили важливі рішення

449
ПОДІЛИТИСЬ

На першому в цьому році засіданні Бердичівського міськвиконкому було погоджено освоєння коштів державної субвенції для придбання житла для сім’ї загиблого у жовтні 2014-го року при обороні Донецького аеропорту військовослужбовця, героя-десантника Сергія Сідлецького. Правом власності на придбану квартиру володітимуть його дружина та малолітній син.

У числі поточних питань важливі доленосні для декого з містян рішення: влаштування дитини-сироти в інтернатний заклад; затвердження протоколів управління праці та соціального захисту населення щодо розгляду деяких питань субсидіювання; надання згоди на поміщення до психоневрологічного закладу жінки, котра потребує лікування під меднаглядом; надання згоди на оренду приміщення в загальноосвітньому закладі для поглибленого вивчення інформатики та інші.

Відповідно до змін у Податковому кодексі всі державні установи повинні внести зміни у свої статути, затвердити структуру та штатний розпис. Цього разу на засіданні було розглянуто та схвалено статутне питання міського Палацу культури ім. О Шабельника. Поміж тим, міський голова Василь Мазур повідомив, що з 4-го січня начальником відділу культури виконкому Бердичівської міської ради призначено Валентину Кузьменко, начальником відділу охорони здоров’я – Валентину Остапюк. Вони координуватимуть роботу двох важливих напрямків життя міста – культури та охорони здоров’я.

Тамара Дроботюк