Додому НОВИНИ Влада і громада Чому варто купити подарунковий сертифікат онлайн

Чому варто купити подарунковий сертифікат онлайн

51
ПОДІЛИТИСЬ

Вкотре зіткнулись з проблемою вибору подарунка? Сил і часу бігати по реальних крамницях немає, а в інтернет-магазинах одноманітний та нецікавий асортимент? Здається, саме час перейти від класичних подарунків до сертифікатів.

Подарунковий сертифікат: переваги та кому можна дарувати

Купувати подарунки онлайн – це вже звична річ, проте треба знати, що саме купувати. Одне з найперших місць по популярності займають саме подарункові сертифікати, ще донедавна вони були чимось незвичним, а сьогодні вже ощасливлюють тисячі людей. Купити подарунковий сертифікат онлайн – це:

  1. Швидко. Більше ніяких черг чи довгих вагань над різними подарунками. Один сайт, два кліки, три дні доставки.
  2. Зручно. Адже більше немає необхідності бігати по всім подарунковим та сувенірним крамницям.
  3. Універсально. Зовсім неважливо який вік, уподобання чи професія в людини, які ви хочете подарувати презент, сертифікат підійде абсолютно всім.
  4. Великий асортимент. Тисячі різних магазинів та десятки варіантів сертифікатів на враження. Тут ви точно зможете знайти той самий ідеальний подарунок.

Дарувати сертифікати можна абсолютно всім – другій половинці, батькам, друзям або колегам. Це прекрасний варіант подарунку на:

  • День народження. Якщо правильно обрати сертифікат на враження, то можна здійснити мрію.
  • Річницю. Завдяки сертифікату можна відправитись на спільний шопінг або невеликий відпочинок.
  • Професійне свято. Зазвичай, на такі свята важко придумати подарунок, а сертифікат може врятувати.
  • 8 березня/День захисника.

Як оформити замовлення?

Асортимент на сайті дійсно вражає, в нього легко заплутатись, а ось обрати потрібний та підходящий сертифікат буває вкрай важко. Щоб не витрачати на пошук подарунку занадто багато часу, радимо скористатись фільтрами для зручного пошуку. Визначтесь з бюджетом сертифікату, а також виберіть категорію.

У випадку з сертифікатами на шопінг можна також обрати тип сертифіката – електронний чи фізичний. Після цього із запропонованого каталогу оберіть найбільш підходящий варіант, додайте його в корзину та оформіть замовлення. Для цього заповніть стандартну форму, оберіть тип оплати та спосіб доставки.

Електронні сертифікати прийдуть вам листом на вказану електронну адресу. Це чудова можливість привітати з важливим днем близьких людей в той час, коли ви не поруч. А якщо ви обрали фізичний сертифікат, то попіклуйся про креативне та святкове упакування, зробити це можна самостійно, або ж замовити пакування та листівку на сайті.