Додому НОВИНИ Влада і громада Чорнолозький “кіборг”

Чорнолозький “кіборг”

624
ПОДІЛИТИСЬ

Про працівників Чорнолозького лісництва ми вже писали не один раз. Це дійсно дружний і згуртований колектив, який активно займається не лише розвитком лісового промислу, а й бджолярством, мисливством, рибальством, заготівлею лікарських рослин.

Але сьогодні, в переддень свята – Дня працівників лісу хочемо розповісти про те, як працівники Бердичівського Державного лісгоспу захищають територіальну цілісність та суверенітет України. П’ять його лісівників несли і несуть свою захисну місію на Сході нашої держави. Це – інженер лісового господарства Дмитро Дмитрович Гортовлюк, старший майстер Чуднівського лісництва Андрій Олексійович Квась, вантажник нижнього складу ст. Разіно Олександр Вікторович Міщук, лісоруб Любарського лісництва Станіслав Олександрович Борщевський.

Окрема розповідь про майстра лісу Чорнолозького лісництва Юрія Миколайовича Тимощука, знаменитого “кіборга” Донецького аеропорту. Але перед цим був його перший бій між Ізюмом та Слов’янськом, коли група потрапила в засідку. Потім штурм Семенівки, звільнення Слов’янська, Краматорська, Дзержинська… А далі пекло Донецького аеропорту, коли потрібно було тримати оборону, вивозити злітною смугою, яка прострілювалась, поранених та убитих, доставляти боєприпаси та харчі…

Але згадуючи все це Юрій вважає справжніми героями волонтерів, які забезпечили їх абсолютно всім: від сірника до генератора, а також всіх тих, хто допомагав і допомагає захисникам. Це стосується і нашого Держлісгоспу, який перерахував на потреби армії 1 млн. грн., виділив два ЗІЛи, автомобіль “Нива” та ремонтували фронтову техніку.