Додому НОВИНИ Культура “Чудотворець Микола, ти усіх оберігай”

“Чудотворець Микола, ти усіх оберігай”

637
ПОДІЛИТИСЬ

Святий наш, добрий Миколаю,
Всьому нашому народу
Ти добру долю принеси,
Усяке зло й лиху пригоду
Від України відверни.

Під таким гаслом пройшов День Святого Миколая у Райгородоцькій ЗОШ. Учні 7 класу разом із класним керівником приготували святкову лінійку, на якій шкільна родина мала змогу побачити інсценізовану виставу. Усі присутні поринули у чарівний світ дива. Не забарився і сам святий Миколай, який кожній дитині вручив солоденький подарунок. Найбільш дивувалися та раділи його приходу, звичайно ж, найменші дітлахи.

На казкове дійство було запрошено випускника школи, учасника бойових дій, воїна АТО Василя Володимировича Свиридюка, який на той час перебував у короткотривалій відпустці. Волонтери школи виявили ініціативу організувати благодійну акцію “Зроби оберіг для солдата”, в ході якої діти власноруч виготовили ляльки-мотанки для наших мужніх воїнів.

На цьому юні патріоти не зупинилися. Щоб якось поділитися із захисниками нашої держави святковим настроєм, школярі виявили бажання організувати акцію “Смаколики для учасника АТО”. З любов’ю та надією усі зібрані солодощі, обереги та вітальні листівки представники шкільного парламенту вручили Василю Володимировичу, який того ж дня повернувся до служби.

Сподіваємося, подарунки від дітей не тільки зігріють серця наших захисників, але й обов’язково нагадають їм про рідний дім, де їх люблять і чекають, адже у деяких діток батьки перебувають зараз у зоні АТО.

Артемчук В.А.,
педагог-організатор.