Додому НОВИНИ Влада і громада “Чужих дітей не буває”

“Чужих дітей не буває”

581
ПОДІЛИТИСЬ

Саме під такою назвою сьогодні відбулась новорічна акція, яка пройшла в Бердичівському геріатричному пансіонаті.

Відомо, що чужої біди не буває. Так само, як не буває й чужих дітей. Ці два життєвих постулати організатори зуміли поєднати у рамках співпраці між двома закладами, які опікуються ніби й діаметрально різними групами людей. Адже сьогодні до літніх людей, якими опікуються в геріатричному пансіонаті, прийшли вихованці Бердичівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, позбавлені головного у своєму житті – батьківської турботи.

Душевно теплий та насправді щирий захід присвятили Дню Святого Миколая. Діти зі школи-інтернату в образах Святого Миколая та його помічників піднялись на сцену актової зали. Вони піснями, віршами на тематику православного свята намагались подарувати присутнім хоч трішки душевного тепла, турботи, любові.

Після концерту вихованці школи-інтернату подарували присутніх невеликі подарунки – печиво та солодощі, турботливо упаковані в святкові пакунки, створені їх власними руками. Вихованці пансіонату не лише дякували за турботу, але й самі у відповідь пригостили дітей солодощами та своєю увагою.

Як підсумував присутній на заході депутат обласної ради Сергій Орлюк, “Святий Миколай вчить нас бути добрими і милосердними – тож не цураймося цієї науки, бо лиш вона здатна зробити кращим не лише світ навкруги, але й нас самих”.

Анатолій Горобчук.