Додому ІНФОРМАЦІЯ Шановні бердичівляни! Проводиться збір матеріалів до Книги Пам’яті “Чорнобильська трагедія. Житомирська область”

Шановні бердичівляни! Проводиться збір матеріалів до Книги Пам’яті “Чорнобильська трагедія. Житомирська область”

572
ПОДІЛИТИСЬ

2016 рік трагічна роковина – 30-річниця Чорнобильського лихоліття. У ліквідації наслідків аварії були задіяні майже всі служби міста, військові, медики та добровольці.

З метою збереження пам’яті про героїв Чорнобильської трагедії головою облдержадміністрації видано розпорядження від 27.04.2015 р. №129 “Про створення робочої групи для збору матеріалів про жителів Житомирської області, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС”. У місті Бердичеві міською комісією виконується робота зі створення Книги Пам’яті “Чорнобильська трагедія. Житомирська область” документальний збір матеріалів до меморіального видання.

Просимо усіх учасників ліквідації, їх рідних для уточнення даних надати документальні матеріали стосовно Чорнобильської трагедії у каб. 65В міськвиконкому, пл. Центральна, 1 (тел. 2-11-87). Дні прийому: понеділок, вівторок, четвер, з 9.00 до 13.00 год.

Виконком Бердичівської міської ради