Шановні воїни – учасники бойових дій в Афганістані!

Шановні воїни – учасники бойових дій в Афганістані!

383
0
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні воїни – учасники бойових дій в Афганістані!

Прийміть щирі вітання і найкращі побажання від міської організації ветеранів України з нагоди 29-річниці виводу військ з Афганістану!

Своїми діями ви несли людству миротворчу місію. Нащадки свято шанують вас і пам’ять тих, хто загинув за мир на землі. Нехай ніколи не згасне народна любов до вас!

Бажаємо вам і вашим сім’ям здоров’я на довгі роки, діяння на ниві героїко-патріотичного виховання молоді – майбутніх захисників Вітчизни!

Голова ради міської організації ветеранів України С.С. Железняк.


Дорогі ветерани Афганської війни, воїни-інтернаціоналісти, інваліди – учасники бойових дій, матері, вдови та діти загиблих, зниклих безвісти військовослужбовців на території інших держав!

Велика вам людська вдячність за вашу мужність, вірність військовій присязі. Ви всі перенесли багато випробувань, труднощів, горя, переживань і залишилися незламними і вірними синами своєї Батьківщини.

Поставте скибку хліба на стакан,
І голови схиліть в скорботі вічній,
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі зранив і скалічив…

Міцного здоров’я вам і миру!

З повагою, голова Бердичівської міської організації Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил В.Ф. Борчан.


Міськрайонна організація “Бойове братство” ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових подій щиро вітає всіх з нагоди дня вшанування учасників бойових подій на територіях інших держав.

Вічна пам’ять всім тим, хто віддав своє життя. Міцного здоров’я всім, хто залишився живим. Нехай Бог благословить вас!

З повагою, голова спілки ветеранів “Бойове братство” воїнів-інтернаціоналістів М.І. Вахніцький.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ