Додому НОВИНИ Влада і громада Шановні земляки, жителі міста Бердичева та Бердичівського району!

Шановні земляки, жителі міста Бердичева та Бердичівського району!

463
ПОДІЛИТИСЬ

Звернутися до Вас нас змусили обставини надзвичайної державної ваги.

У травні цього року влада ініціює прийняття нищівного для подальшої долі України Закону “Про ринок земель сільськогосподарського призначення”.

Мова в ньому однозначно буде йти про торгівлю останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки що у власності нашого народу, – найродючішими у світі українськими чорноземами!

Партія ВО “Батьківщина” протягом усієї своєї історії виступала і виступає категорично проти бездумного розбазарювання головного нашого стратегічного багатства, яким є земля. Це тим більш важливо, що нині у світі цивілізовані країни не розпродають земельні наділи наліво-направо, а скуповують їх у власність держави, бо мова, за великим рахунком, йде за територіальну цілісність України, бо торгувати землею – це торгувати її територією!

На наше глибоке переконання, нам теж треба вчитись розумно торгувати не землею, а хлібом. І такої думки дотримуються не менше 70% наших співвітчизників!

Але ми також свідомі і того, що є багато людей – власників паїв вже похилого віку, які або з відчаю безгрошів’я, або з інших причин готові продавати свої наділи. До таких відносяться частково і власники паїв, що отримали їх у спадок, але проживають у містах. Ми з розумінням відносимося до побажання  таких громадян, а тому “Батьківщина” пропонує викупляти такі паї у цих людей за ринковими цінами, але виключно державою! З послідуючою передачею таких земель у довготривалу оренду місцевим фермерам, і особливо тим, хто хоче організовувати свою малу сімейну ферму для подальшого виробництва овочів, фруктів, м’яса, молока, тощо.

Ці господарства, які раніше називалися підсобними, а нині особистими селянськими, по суті і годують 45 мільйонне населення нашої країни, виробляючи близько 80% молока, 90% овочів, фруктів та картоплі, більше половини м’яса та яєць.

Зрозуміло, що гроші на придбання цінних українських земель дуже швидко знайдуться, інакше нас би так не тиснули, як із зовні, так і в середині країни. Але ці гроші – не у наших селян, і ми дуже швидко збагнемо, що на нашій землі господарями вже будемо не ми…

А тому партія ВО “Батьківщина” звертається до всіх співвітчизників, кому не байдужа доля рідної Вітчизни, майбутнє дітей і внуків, відгукнутись на наш заклик до влади:

– перш ніж приймати такі доленосні рішення, порадьтеся з народом, адже тільки йому згідно Конституції, належить земля (ст.13).

Отже, треба оголосити всенародний референдум, де саме у людей запитати: чи згодні вони, щоб українська земля стала товаром?

І тільки після волевиявлення народу приймати відповідне рішення!

Щоб такий референдум відбувся, “Батьківщина”, згідно вимог діючого законодавства, розпочинає збір 3 млн. підписів небайдужих громадян з тим, щоб потім надати владі беззаперечні докази того, що саме народ, а не чиновники чи депутати, повинні вирішувати його долю в цьому дуже чутливому питанні.

Ми просимо Вас відгукнутися, не бути байдужими!

Зателефонуйте нам на тел. Гарячої лінії у Бердичівському районі: 097 944 83 79, у місті Бердичів: 2-22-76, 096 626 87 75 і ми обов’язково прийдемо до Вас за підписом, або відвідайте наші намети, які будуть щоденно працювати протягом 40 днів, починаючи з 1 травня! При собі треба обов’язково мати паспорт (вимога Закону про всеукраїнський референдум, ст. …).

Ми чекаємо Вас!

З повагою, Бердичівська районна та міська партійні організації “ВО “Батьківщина”.

Слава Україні!