Додому НОВИНИ Влада і громада Шановні мешканці Бердичева! Дорогі ветерани!

Шановні мешканці Бердичева! Дорогі ветерани!

488
ПОДІЛИТИСЬ

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!
ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

У ці весняні дні Україна відзначатиме:

  • 8 травня – День пам’яті та примирення.
  • 9 травня – День Перемоги над нацизмом!

Нині серед нас живуть ті, хто на фронті і в тилу наближав світлий День Перемоги. Український народ, наші діди і батьки понесли величезні втрати, і відіграли дуже велику роль в тих трагічних, і разом з тим величних подіях. Вони є прикладом для нинішніх захисників Вітчизни.

Бажаємо всім здоров’я, добра, миру!

Василь МАЗУР,
міський голова.

Людмила ДИМИДЮК,
заступник голови РДА.

Софія ТОМАШЕВСЬКА,
голова районної ради.


Шановні ветерани! Безстрашні фронтовики! Багатостраждальні трудівники тилу! Всі громадяни Бердичівіцини, для кого Перемога над фашизмом стала визначальною подією століття!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди 73-ї річниці Великої Перемоги над фашизмом. Ця подія стала поворотним пунктом вітчизняної, європейської та світової історії.

Зичимо вам достатнього здоров’я, активного довголіття, достойного продовження ваших думок і дій в дітях та онуках ваших!

Рада міської організації ветеранів України
Голова ради міської організації ветеранів України С.С.Железняк.


Міськрайонна організація “Бойове братство” ветеранів воїнів-інтернаціоналістів щиро вітає з 73-річницею Великої Перемоги над нацизмом ветеранів Великої Вітчизняної війни, дітей війни, ветеранів військової служби, ветеранів воїнів-інтернаціоналістів у всіх локальних війнах.

Від щирого серця бажаємо всім чистого, мирного неба, міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, шани та достатку, а полеглим – світла пам’ять.

Комітет спілки ветеранів.


Шановні мешканці Бердичева! Дорогі ветерани!

Дуже дорогу ціну заплатив український народ за Перемогу 1945 року.
Спасибі вам за мир, наші сивочолі ветерани. І квіти… Живим і полеглим…
Ваші жертовність і любов до рідної землі особливо цінні в нинішні тривожні часи.
Бажаю всім мирного неба, довголіття, добробуту!

Володимир Пономарчук, голова міської організації ВО “Батьківщина”.


Шановні мешканці об’єднаної територіальної громади!

В День Перемоги ми низько схиляємо голови перед усіма, хто боровся за визволення рідної України та інших держав світу від ворога.

Нехай увагою, турботою і щирою любов’ю буде зігрітий кожен подарований вам долею день.

Вдячні спадкоємці свято бережуть пам’ять про те, якою ціною дісталася Перемога Вашому непохитному поколінню.

Бажаємо вам, вашим сім’ям, всім жителям міста і району щастя, здоров’я, шани і поваги, активного довголіття та достатку в домівках!

Наталія Семенюк, Семенівський сільський голова.


Шановні працівники агропромислового комплексу!

9 травня – це свята дата для кожного українця. Адже за всю війну загинув кожен п’ятий наш земляк.

Низький уклін всім, хто загасив полум’я тієї страшної війни, хто відновив нашу землю для прийдешніх поколінь.

Ми прекрасно розуміємо як важко їм було вистояти тягар найжорстокішої з воєн.
Нехай це світле свято додасть вам сил, наші дорогі ветерани!

Районна організація Аграрної партії України.


Шановні мешканці Бердичівщини! Дорогі ветерани!
Доземний уклін вам і найглибша вдячність вам, Переможці!

У прекрасний день весняного буйноцвіття до нас прийшло чудове свято – День Перемоги. З великим почуттям відповідальності ми завжди пам’ятаємо, що 9 Травня – це особливе для нашого народу свято Перемоги. Для нас, нині живущих, подвиг ваш, шановні ветерани, – це суміш печалі і радості для усіх нас, пов’язаної зі спогадами буремних років війни.

Честь і слава тим, хто пройшов пів-Європи, звільнив світ від ворога, вижив у концтаборах, працював у тилу й підняв країну з руїн і попелу!

Низький уклін вам, дорогі наші ветерани!

У цей світлий травневий день від усієї душі бажаю усім вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, добра і достатку, миру і злагоди, гарного настрою!

Нехай мир і злагода стануть найкращим пам’ятником солдатам Великої Перемоги!

Щастя вам, добра і миру!

Олексанндр Мудревський, директор ДП “Бердичівське лісове господарство”,
Григорій Івасюк, головний лісничий ДП “Бердичівське лісове господарство”.


З Днем Перемоги!

У цей святий день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945-го року, аби з великою шаною і повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку із загарбниками. Ціна за перемогу була занадто дорога. Адже немає жодної сім’ї, яка б не відправила на війну когось із рідних та близьких, немає родини, яку б не обпалило її полум’я…

Ми низько схиляємо голови перед нашими шановними визволителями, і тим ветеранам, які є сьогодні серед нас, ми щиро кажемо: живіть якомога довше.
Нехай мир і злагода живуть на нашій землі! Синівське спасибі вам за те, що ви і сьогодні щедро прищеплюєте молоді почуття патріотизму, виховуєте її своїм життєвим досвідом, за усе, що ви робите для миру, щастя та злагоди на українській землі.

Наші найщиріші вам вітання. Бажаємо вам здоров’я, бадьорості духу. Нехай увагою, постійною турботою і щирою любов’ю будуть зігріті ваші серця.

Алтинбек Мустапаєв, генеральний директор ТОВ “Зернова база України”.


Шановні мешканці Бердичівщини! Дорогі ветерани та працівники ТОВ “Шкірзавод “Велес”!

8 травня – День пам’яті та примирення. А 9 травня весь український народ урочисто відзначатиме 73-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Війна, яка увійшла майже в кожен дім, в кожну сім’ю, принесла мільйонам величезні страждання і муки, і в той же час стала найяскравішим прикладом відданості своєму народові, жертовності й любові до своєї Вітчизни.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто залишився лежати на полях битв, віддаємо данину поваги нині живим учасникам війни, які, не жаліючи життя, визволили нашу землю від окупантів.

Низький уклін вам, дорогі наші ветерани! Ваше життя – це яскравий приклад чесної і благородної праці на благо Батьківщини, подвиг і самопожертва в якому були нормою й правилом. І в наш складний час ви є носіями життєвої мудрості, традицій, справедливості й доброти.

Здоров’я вам, добра, миру!

Володимир Цимбалюк, директор ТОВ “Шкірзавод “Велес”.


Шановні працівники ПП “Климчук”, орендодавці Іванковець, Семенівки, Садок та всі жителі цих сіл!

73 весни минуло з того щасливого травневого дня, коли відгриміли бої, і на нашій землі запанував мир, почався відбудовний період вщерть зруйнованої країни. І яке це щастя, що свято Великої Перемоги над фашизмом приходить до нас у сонячні травневі дні, коли сама природа салютує йому своїм різноцвіттям. І від цього воно стає ще урочистішим й величавішим, пронизаним смутком і скорботою, зі сльозами на очах, адже сотні наших односельчан поклали своє здоров’я і життя, щоб подарувати нам мир.

Вічна слава нашим землякам, яким ми вдячні за їх подвиг.

Бажаю всім мирного неба над головою, взаєморозуміння в сім’ях і стабільності в країні.

Наталія Климчук, керівник ПП “Климчук”.


Сільські і селищний голови району щиро вітають мешканців своїх громад зі святом Перемоги!

Особливі вітання нашим дорогим ветеранам, тим, хто на фронті та в тилу зробили все залежне від них, щоб прийшла довгоочікувана Перемога, а з нею і мир.

Гараздів вам, шановні, родинного тепла, спокою, мирного неба!


Шановні мешканці Бердичівщини!
Сердечно вітаю вас зі святом Великої Перемоги!

Ми низько схиляємося і віддаємо глибоку синівську шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища після Великої Перемоги. Немає таких слів, якими можна було б передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небуть знало людство.

Ми зробимо все, щоб бути гідними подвигу ветеранів Великої Вітчизняної війни, щоб повною мірою виконати свій святий обов’язок перед вами.

Нехай злагода і добробут будуть у кожному домі, адже вічне прагнення народу до миру, свободи, кращого життя непереможне.

Від щирого серця бажаю всім добробуту, здоров’я та щасливого довголіття.
Зі святом Перемоги!

Володимир Ліпецький, директор ТОВ “Бердичівський пивоварний завод”.


Адміністрація ТОВ “Андріяшівка-Агро” щиро вітає працівників товариства, орендодавців та всіх мешканців Андріяшівки з Днем Перемоги!

9 травня – це день честі і слави наших попередніх поколінь, які зуміли дати відсіч ворогові і принесла на нашу землю довгоочікуваний мир.

Складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в боях і самовіддано трудився в тилу!