Шановні мешканці міста Бердичева!

Шановні мешканці міста Бердичева!

221
0
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до Порядку надання населенню житлових субсидій субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, і розраховується:

  • на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;
  • на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

При цьому розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Згідно з законодавством управлінням праці та соціального захисту населення проведено розрахунок житлової субсидії на опалювальний період для громадян, які вже були одержувачами цього виду допомоги до жовтня 2017 року на підставі інформації про доходи на І та ІІ квартали 2017 року на підставі нових соціальних норм житла та соціальних нормативів користування комунальними послугами.

НОРМА ПЛОЩІ ЖИТЛА:

Утримання житла, опалення   13,65 м2 на особу + 35,22 м2 на сім’ю

75 м2  на домогосподарство, яке складається з однієї або двох непрацездатних осіб

СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:

на опалення 5,0 м3 на 1 м2 опалювальної площі * кориг. коеф. (1,094 для 1-2-поверхових будівель, 0,798 для будівель на 3 і більше поверхів)
на газову плиту (приготування їжі) 3,3 м3  на особу
на газову плиту за відсутності гарячого водопостачання і газового водонагрівача (приготування їжі і підігрів води) 5,4 м3 на особу
на газову плиту і водонагрівач 10,5 м3 на особу

Суму призначеної субсидії по видах можна побачити у квитанціях надавачів житлово-комунальних послуг.

НАГАДУЄМО!!! Про всі зміни (купили машину, квартиру, будинок, оформили пенсію, допомогу, приступили до роботи, змінився соціальний стан чи вид доходу) одержувачі субсидій у місячний термін зобов’язуються інформувати управління праці та соціального захисту населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ