Додому НОВИНИ Влада і громада Шановні мешканці міста і району!

Шановні мешканці міста і району!

502
ПОДІЛИТИСЬ

У ці дні минає 70 років від тієї події, коли німецько-фашистські загарбники були вщент розгромлені і здались. Наша ненька – Україна 1226 днів і ночей горіла у вогні війни.

За дослідженням науковців, у 1941-1945 р.р. військовими стали понад 7 млн. громадян України, що становило майже 23% особового складу Збройних Сил СРСР, 3,8 млн. наших земляків полягли на полі бою, а кожен другий з тих, хто залишився живим, став інвалідом. А страждання і втрати серед мирного населення.

Сьогодні маємо низько вклонитися тим, хто зі зброєю в руках боронив і визволяв Україну та інші держави від німецько-фашистських загарбників – незалежно від того, чи він живе поруч з нами, чи десь в іншому місці. Сьогодні маємо сказати найкращі слова вдячності тим, хто своїми руками кував перемогу в тилу, створював і постачав фронтовикам зброю та інше спорядження, забезпечував продуктами харчування та зігрівав солдатські серця своєю вірною любов’ю, вкладеною в лист на фронт, у нескінченне чекання чоловіків і синів з пекла війни.

Маємо вклонитися низько-низько нинішнім бабусям, які в свої молоді літа стали солдатськими вдовами і були за матір, і за батька своїм діткам, зуміли їх виростити, вивчити, виховати порядними. Маємо гідно вшановувати багатомільйонну громаду “дітей війни”, які нині вже й самі стали бабусями й дідусями, але з пам’яті яких війна ніколи не вивітриться, не зітреться жодна деталь, адже пережите в дитинстві найдужче вражає, найбільш чітко тримається.

Сьогодні влада і суспільство складають екзамен перед цими людьми.

Якщо дорослі і діти щодень байдуже оминають занедбаний пам’ятник чи братську могилу визволителям (а на території України їх 28 тисяч), то це яскрава ознака критичної деградації і падіння моралі в усьому суспільстві.

Тож серед найважливіших критеріїв, за якими оцінюється вся влада і моральність суспільства, – рівень і якість реальної турботи про фронтовиків, про трудівників тилу, про “дітей війни”. Подбаймо про них!

Зі святом Великої Перемоги! Хай буде завжди мир!

Міська та районна ради ветеранів.