Додому ІНФОРМАЦІЯ Шановні споживачі послуг з централізованого опалення!

Шановні споживачі послуг з централізованого опалення!

467
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до статей 5, 6 Закону України “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року №715, Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 20 червня 2014 року №766, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17 липня 2014 року за №828/25605, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Комісія), своєю постановою №356 від 17.03.2016 р. “Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171” (http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=19810) встановила тарифи на послуги з централізованого опалення:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 710,42 грн/Гкал (з податком на додану вартість);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 17,52 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з податком на додану вартість).

Дана постанова набирає чинності з 01 травня 2016 року, але не раніше дня її офіційного опублікування.

Відтак оплата за послуги з централізованого опалення по вищенаведених тарифах буде проводитись починаючи з нового опалювального сезону 2016-2017 рр.

Звертаємо Вашу увагу на той факт, що споживачів, котрі відповідно до рішення Виконавчого комітету Бердичівської міської ради №563 від 24.12.2014 року. “Про затвердження Порядку розрахунків за спожиту теплову енергію, послуги з централізованого опалення споживачами КП “Бердичівтеплоенерго””, та на підставі абз. 7 ч. 1 ст. 25 Закону України “Про теплопостачання” та абз. 2 пункту 18 постанови КМУ від 21.07.2005 №630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, виявили бажання проводити оплату послуг з централізоваго опалення протягом року, починаючи з серпня 2016 року будуть сплачувати аванс за спожиту теплову енергію, послуги з централізованого опалення, що будуть їм надані у листопаді, грудні 2016 року в розмірі 50% розміру затвердженого тариф, а саме 8,76 грн. за 1 кв. м (з податком на додану вартість).

Зверніть увагу!

Відповідно до “Порядку доведення до соживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад”, що затверджена наказом Мінрегіонбуду України №390 від 30.07.2012р. повідомляємо наступну інформацію.

Комісія з 01.05.2016 р. підвищила ціни на природний газ, що використовується для вироблення теплової енергії для цілей опалення населення з рівня 2934 грн. до 6879 грн. за 1 тис.м.куб. або на 134%.

Відповідно, на підставі пункту 104 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 (зі змінами), яким визначено, що у разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов’язаних з наданням послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води, з причин, які не залежать від підприємства, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, цін (тарифів) на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин їх структури, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення, Комісія провела корегування (без участі підприємства) діючих тарифів.

На відкритому засіданні Комісії 05 травня 2016 року були схвалені постанови “Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП “Бердичівтеплоенерго”” та “Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року №1171”, якими пропонується встановити з 01.07.2016 р. наступні тарифи на послуги з централізованого опалення для КП “Бердичівтеплоенерго”:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1115,80 грн/Гкал з ПДВ (зростання тарифу становить 57%);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 27,52 грн за 1 кв. м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення з ПДВ (зростання тарифу становить 57%).

Відповідно до частини третьої статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” Комісія оприлюднила проекти цих постанов (ознайомитися з ними можна за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?news=5128).

Пропозиції і зауваження щодо тарифів на послуги з централізованого опалення для населення можна надсилати на адресу Комісії.

Далі після проходження всіх визначених чинним законодавством процедур, положення цих постанов набудуть чинності, про що всіх споживачів КП “Бердичівтеплоенерго” буде окремо повідомлено.

КП “Бердичівтеплоенерго”
www.berdtke.com.ua