Додому ІНФОРМАЦІЯ Шановні споживачі!

Шановні споживачі!

560
ПОДІЛИТИСЬ

Відповідно до вимог Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, що затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р. (далі – Правила надання послуг) та Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, що затверджені наказом Мінжитлокомунгоспу № 190 від 27.06.2008 р. (далі – Правила користування) житлово-комунальні послуги (послуги з водопостачання і водовідведення) надаються виключно на підставі Договору про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення (далі – договір).

Разом з тим, п. 3.2. Правила користування визначено, що у разі самовільного, тобто без договору та засобу обліку, користування послугами та/або якщо споживач самовільно приєднався до систем централізованого комунального водопостачання та водовідведення таке водокористування вважається безобліковим.

Як наслідок, виробник (МКП “Бердичівводоканал”) зобов’язаний виконати розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. За результатами такого розрахунку буде нараховано до оплати, з урахуванням діючого тарифу, близько 13 000 грн.

Разом з тим, інформуємо Вас про те, що розпочато процедуру інвентаризації вузлів обліку, під час якої буде перевірено наявність засобу обліку води, його відповідність нормативно-правовим актам України, що регулюють правовідносини у сфері надання житлово-комунальних послуг.

У разі відсутності засобу обліку води або прострочення терміну(ів) повірки водолічильника(ів) нарахування плати за послуги водопостачання та водовідведення буде здійснюватись за нормами водоспоживання, що встановлені рішенням Виконавчого комітету Бердичівської міської ради № 746 від 16.12.2009 р. “Про затвердження науково-обґрунтованих нормативів питного водопостачання та норм питомого водоспоживання по м. Бердичеву”.

Додатково в літній період в приватному секторі буде проводитися нарахування оплати за воду, що використана для поливу присадибних ділянок та зелених насаджень.
В разі відсутності двох пломб (заводської пломби і пломби МКП “Бердичівводоканал” будуть застосовані штрафні санкції згідно 3.3 та 3.4 Правила користування.
З огляду на вище зазначене та з метою врегулювання договірних відносин, зменшення заборгованості за спожиті послуги просимо:

  1. Споживачів, у яких відсутні договори на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, звернутися до служби обліку МКП “Бердичівводоканал” у термін до 31.12.2018р.;
  2. Споживачів, у яких наявні договори, привести їх у відповідність до вимог діючого законодавства України;
  3. ТЕРМІНОВО погасити існуючу заборгованість.

Кошти сплачені за спожиті послуги – це запорука безперебійного водопостачання та вчасного проведення невідкладних ремонтних робіт, усунення аварій та закупівлі необхідних реагентів для покращення якості води.

Адміністрація МКП “Бердичівводоканал”.