Додому НОВИНИ Влада і громада Школярі з Маркушів беруть участь у конкурсі

Школярі з Маркушів беруть участь у конкурсі

646
ПОДІЛИТИСЬ

Шкільна команда з села Маркуші під назвою «ФРІДОМ» бере участь у конкурсі, який наприкінці жовтня оголосила компанія «Куско Агро».

За умовами конкурсу «Кусто Агро», яка реалізовує проєкти в аграрному секторі економіки України, допоможе втілити у життя мрії дітлахів у рамках конкурсу «Моє майбутнє – моє село».

Виграти 30 тис. гривень на проєкт по реалізації дитячих мрій просто. Для цього необхідно створити команду свого села, яка складатиметься мінімум із 5 дітей віком до 15 років та вигадати для неї цікаву назву. Також зняти відеоролик за участю дітей, які мають розповісти про те, що вони б хотіли змінити у своєму селі, і чого їм не вистачає для веселого проведення дозвілля. Переможця буде обрано за результатами голосування глядачів та оцінок експертів. Результати оголосять на свято Миколая, тобто, 19 грудня.

Маркушівські школярі мріють про облаштований пляж на сільському ставку та відремонтований пам’ятник у селі, повз який пролягатиме доріжка до пляжу.

Ролик вже опублікували на сторінці компанії, для перемоги цієї юної команди необхідно поставити лайк за вказаним посиланням https://fb.watch/1YF0c5H1dv/.