Додому НОВИНИ Шкільна екскурсія до Музею бойової слави.

Шкільна екскурсія до Музею бойової слави.

1792
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно з нагоди Дня Незалежності України та з метою військово-патріотичного виховання військова частина – польова пошта В3231 приймала гостей із Дмитрівської загальноосвітньої школи I-II ступенів та Гришковецької гімназії.

Підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових за будь-яких умов вступити на захист територіальної цілісності та незалежності України потребує часу та неабияких зусиль. Саме тому керівництво та педагогічний колектив Дмитрівської загальноосвітньої школи I-II ступенів та Гришковецької гімназії вирішили вкотре організувати поїздку до бердичівської військової частини.

Починати завжди варто з маленького. Зародки патріотизму учнівської молоді повинні ґрунтуватися на знанні загальних історико-культурних традицій Батьківщини і на знаннях історії власного міста. Розуміючи це, командування частини радо прийняло учнів 1-8 класів на своїй території та організувало екскурсію до Музею бойової слави. Екскурсоводом виступив офіцер управління частини по роботі з особовим складом капітан Олександр Анатолійович Сірік.

Діти та їх вчителі залишилися задоволеними, зробили багато яскравих і цікавих фото. Військовослужбовець, що супроводжував гостей, приємно відзначив: давно не бачив такого непідробного інтересу до військових пам’яток у дитячих очах.

Добре, коли учителі ініціативні і ще краще, коли небайдужими є військовослужбовці, які сьогодні, маючи багато серйозних і невідкладних справ, не забувають про підростаюче покоління, роблять усе можливе, аби молодь, враховуючи помилки своїх попередників, відстояла і зберегла мир.

К.В. Бугайчук, прес-офіцер
військової частини – польова пошта В3231.

SAM_3909_1SAM_3905_1SAM_3880_1 SAM_3895_1 SAM_3894_1 SAM_3887_1