ПОДІЛИТИСЬ

У понеділок 25 січня у напрямку Рейської та Озадівської загальноосвітніх шкіл відправились два новенькі шкільні автобуси, ключі від яких напередодні Нового року були вручені представникам відділу освіти Бердичівської районної державної адміністрації.

Довго очікували школярі та освітяни Бердичівського району нових шкільних автобусів. Це непросте завдання вдалося вирішити завдяки тісній співпраці народного депутата України Олександра Ревеги та районної державної адміністрації.

Загальна вартість автобусів складає 2 мільйони 394 тисячі гривень. Зрозуміло, що за рахунок місцевого бюджету вирішити питання придбання одного автобуса було неможливим, а про два – навіть не йшлося.

2016-01-25_4“Завдяки Олександру Васильвичу Ревезі понад два мільйони ми отримали з Державного фонду регіонального розвитку і лише 10% доплатили з місцевого бюджету. Іншими словами району два новенькі шкільні автобуси коштували приблизно 240 тисяч гривень”, – розповів голова Бердичівської районної державної адміністрації Томашевський Едуард Євгенович.

Варто зазначити, що в цілому за сприяння Олександра Ревеги в район було залучено близько 7 мільйонів державних коштів, які були спрямовані на будівництво трьох водогонів та п’яти нових котелень, котрі вже на сьогоднішній день дають економію районному бюджету.

“Сьогодні є ще багато завдань та проблем у нашому районі. Але держава не стоїть осторонь, є багато програм, які передбачають фінансування з державного бюджету. Це і будівництво доріг, і вуличне освітлення, проведення водогонів, утеплення шкіл, лікарень. Значною мірою вирішення тих чи інших проблем залежить від нас з вами. Від своєчасно поданих заявок, від оформлення проектно-кошторисної документації, від написання власних проектів та програм і, що найважливіше, від бажання самому щось змінити в нашій країні, в своєму регіоні, селі. Якщо буде ініціатива з боку громад, місцевих органів самоврядування, місцевої влади я завжди підтримаю і допоможу”, – сказав народний депутат України на урочистому освяченні шкільного автобуса в Рейській загальноосвітній школі, де у понеділок з нагоди такої довгоочікуваної події зібралося багато гостей та вся шкільна громада.

Що ж, нехай щасливою та безпечною буде дорога для наших школярів, а новий 2016 рік стане для всіх нас роком миру, стабільності та зростання.

2016-01-25_2 2016-01-25_1