Додому НОВИНИ Влада і громада Щира подяка!

Щира подяка!

1421
ПОДІЛИТИСЬ

Батьки Анни Миколаївни Ольшевської щиро дякують за підтримку та надання фінансової допомоги у лікуванні нашої дочки заступнику міського голови Валентина Василівні Адаменко, директору СЗОШ №8 Лідії Василівні Савченко та всьому колективу школи, учням та їхнім батькам, а також всім небайдужим людям, які допомагають у лікуванні.

Здоров’я вам, миру, добра!

Батьки Авраменко та їхня дочка Анна.


52 роки щасливого сімейного життя для нас з чоловіком в одну мить зупинилося. Захищаючи свою ділянку від пожежі на дачах в товаристві “Зірка” Володимир знепритомнів і впав прямо в згарище, дуже обгорів.

З реанімаційного відділення у важкому стані його направили до опікового центру м. Житомира. Три операції по пересадці шкіри на ногах та руках, ампутація лівої стопи, частково пальців правої ноги потребували неймовірних коштів.

На нашу трагедію відгукнулися рідні, друзі, мої колишні колеги по роботі, профком заводу “Прогрес”, всі небайдужі люди надавали нам матеріальну допомогу.

Особлива подяка Леоніду Миколайовичу  та невістці Наталії, Галині Краснобокій, Галині Огнев’юк, Ірина Клекоті, Тамарі Василівні Петрук за моральну підтримку, щоденний зв’язок з нами в лікарнях, за збір коштів.

Дякуємо лікарям та медперсоналу реанімаційного, травматологічного відділень та гнійної хірургії, урологу С.О.Вдовиченко за медичну допомогу.

Низький уклін вам всім!

З повагою, Крушельницька.