Додому НОВИНИ Медицина Щиро дякуємо вам, люди в білих халатах!

Щиро дякуємо вам, люди в білих халатах!

4532
ПОДІЛИТИСЬ

Мене звати Юлія. Майже рік тому, 30 жовтня, я потрапила в ДТП. І ось я, впевнено стою на обох ногах, в мене гарно працює рука, в мене гарна сім’я. І цим всім я завдячую нашим лікарям!!!

Співчуття, розуміння, швидке реагування, своєчасне лікування, правильно призначене лікарями – це все я відчула на собі. Почуття переповнюють коли згадаю кожен хвилюючий момент перебування у лікарні…

…Безмежна подяка нашим лікарям реанімації і ортопедично-травматологічного відділення! Часто в пам’ятку слова Ірини Павлівни: “Ты чего плачешь, косточки срастаются – еще на каблуках ходить будешь, а от слез – морщинки – перестань плакать!” (при цьому вона міцно тримала мою руку!).
…Олександр Степанович, який підтримав після операції – вкрив ковдрою, щоб тепліше було!

Весь колектив реанімації, який підтримував і переживав, як рідні люди – “страшні уколи” були зовсім не болісні!

Колектив, який орієнтований на результат з правильним почуттям людяності.
Ортопедія… складне відділення, важкі хворі – але це відділення саме витримане, впорядковане, чуйне… Завдяки лікарям та колективу, я в найменші строки піднялась і змогла зробити перші кроки! Ніколи в житті я не забуду той момент “перших кроків”. На вулиці було сонячно, прийшов Микола Іванович і ми разом зробили мої перші кроки… ніколи не забуду його погляд – небесного кольору очі, які були переповнені емоціями… є лікарі не просто професіонали, а “від Бога”.

Всі лікарі-ортопеди, кожен день на обході переймались моїм станом, допомагали – всі ці люди – Терефеєв Сергій Анатолійович, Пиртко Іван Іванович, Заєць Володимир Миколайович, Кваша Юрій Миколайович, Чирка Петро Андрійович, Собченко Костянтин Андрійович, Гінгуляк Костянтин Вікторович.

Завдяки тому, що мене нікуди не везли (бо версії у кожного були різні – Київ, Житомир…) – завдяки тому, що Микола Іванович не “лікар по протоколу”, а лікар, який лікує, має підхід, враховує особливості, я пишу цього листа правою рукою (де був перелом).

Дуже вдячна ВАМ УСІМ! ДУЖЕ! Хай у Ваших домівках буде мир і благодать, організм здоровим, а душа щасливою! Дякую!


Я, мама Оленюк Алла Вікторівна, дякую Поліщук Нелі Адамівні та всьому медичному персоналу дитячого відділення за професіоналізм, уважність та компетентність з дня звернення у наданні допомоги моєму хворому сину. Протягом декількох років ми звертаємось до Нелі Адамівни і ніколи у відповідь не чули нічого поганого і одразу надавали кваліфіковану консультацію.

Дякуємо медичному персоналу: медсестрам, молодшому медперсоналу за чуйне ставлення до дітей та їх батьків.

Бажаю терпіння, гарних і чуйних хворих.

Дякуємо!!!


Я, Поліщук Олександр Олександрович, висловлюю щиру подяку колективу ортопедичного відділення за проявлення професіональної роботи, ввічливість, людяність та звичайно виконуючому обов’язки завідуючого відділення – Заєць Володимиру Миколайовичу за правильно підібране лікування, після якого я себе відчуваю набагато краще.

Ще раз Велике Спасибі !!!

Ваша професія дана Вам Богом. Дуже сильно Вас люблю.


Я, Вакула Олег Степанович, хочу висловити щиру подяку медичному персоналу приймального відділення та віддання дорослої реанімації.

Моя мати, Вакула Тетяна Юхимівна, поступила вночі у важкому стані в дорослу реанімацію. Працівники приймального відділення Нейман Л.Ц., Блонська Н.М., дорослої реанімації Миколайчук М.Г., Порхун Т.М., Ригайло В.Л., які професійно виконували свої обов’язки. Особливу подяку хочу висловити завідуючій дорослою реанімацією Тарахтелюк І.П. ТА старшій медичній сестрі Марченко Т.А. за створення команди професіоналів, за милосердя та розуміння.

Бажаю всім здоров’я та терпіння.

З повагою, Вакула Олег Степанович.


Ми, сім’я Чашківських, Сінегаєвих висловлюємо сердечну подяку завідуючій терапевтичним відділенням Тихій Людмилі Іванівні та усьому персоналу терапевтичного відділення.

Саме там наш дідусь, Станіслав Францович, лікується останні чотири місяці.

Людмила Іванівна висококваліфікований лікар. Дякуємо вам за ввічливість, турботу, доброзичливість, повагу до пацієнтів,зокрема і нашого дідуся.

Саме Ви лікуєте не тільки тіло, але й душу. Саме Ви знаходите потрібні слова підтримки як хворим так і їх рідним.

Хотіли б відмітити також старшу медсестру Вакулу Т.М. – з добрим серцем, відповідальну, щиру, уважну, доброзичливу.

Щиро вдячні медсестричкам, особливо Матвійчук О.О, Солопій І.В., Кваснюк К.М., вправні руки яких робили маніпуляції безболісними, легкими. Дякуємо завжди привітній, молодшій медсестрі Січенко Т.К., інші спеціалісти, медсестрички – всі дуже уважні і приязні, відповідальні і турботливі.

Під пильним оком Козік Н.П не залишиться без сніданків, обідів жоден хворий. Ця безмежно чуйна людина у першу чергу обслуговує тяжко хворих, літніх людей і подарує щиру усмішку.

А ще  хотілося подякувати колективу станції переливання крові на чолі з завідуючою відділенням Шевченко Наталією Петрівною за професіоналізм, доброзичливість, людяність, та всьому колективу реанімації під керівництвом Тарахтелюк Ірині Павлівні.

Шановні працівники відділення, уклінно дякуємо вам за те, що ви є такими чуйними, добрими, готовими допомогти в кожну хвилину.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, Божої ласки.

Хай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро, достаток.