Додому НОВИНИ Влада і громада Щиро дякуємо!

Щиро дякуємо!

1128
ПОДІЛИТИСЬ

Я, мама Превіталі Алессандра, від усього серця вдячна, низько вклоняюся до ніг Лікарю з великої букви Поліщук Нелі Адамівні, медсестрам Ірині Валеріївні, Тетяні Валентинівні, Наталії Петрівні, Віталіні Василівні, маніпуляційній, фіз. кабінет, санітарочкам. За гарне відношення і чуйність, за кваліфіковано надану допомогу моєму сину. Дай Боже Вам здоров’я, щастя, злагоди і терпіння у вашій благородній, нелегкій праці. Велике Вам спасибі.

З повагою, мама Борейко Оксана Василівна.


Подяка акушерському колективу за гарну працю і відношення, лікарю Кукурузі О.М., медичним сестрам Маркевич Н.Л., Поліщук І.В, та всьому акушерському колективу. Спасибі!

Вашкевич Р.М.


Сім’я Сульженко висловлює щиру вдячність лікарям, медичним сестрам та молодшим сестрам інфекційного відділення  Бердичівської центральної міської лікарні за високий професіоналізм, добре відношення до хворих, приємні посмішки та теплі слова.
Ми поступили у відділення 29.04.17 р., де знаходились на лікуванні до 11.05.17 р. Хотілось би відмітити чистоту у відділенні.

Особлива подяка лікуючому лікарю Галині Сергіївні Ковшиковій, завідуючій відділенням Раїсі Миколаївні Костюченко, старшій медичній сестрі Ірині Василівні Стельмах, медичній сестрі Тетяні Сергіївні Паламарчук та молодшим сестрам: Юлії Саліжанівні Прокопюк, Тетяні Іванівні Пустовіт за бездоганне виконання своїх обов’язків та їхню доброту і людяність.

Бажаємо всьому медичному та технічному персоналу здоров’я, миру, добра, терпіння та Божого благословення.

Дуже дякуємо!


Дякую акушерському відділенню, особливо медичній сестрі Хіміч Ларисі Анатоліївні, за надання кваліфікованої допомоги та навчанні по догляду за дитиною.

Прачек Світлана Миколаївна,
секретар Бердичівського міськрайонного суду,
смт. Гришківці.