Додому НОВИНИ Влада і громада Щоб зігріти серця…

Щоб зігріти серця…

877
ПОДІЛИТИСЬ

Нині жваво дискутується питання щодо доцільності будь-якого святкування, адже наша країна фактично перебуває у стані війни. Дійсно, настрій в останні дні Старого року не вельми святковий. Та попри усі негаразди та випробування життя продовжується. А свята, напевно, для того й існують, щоб люди могли зайвий раз порадіти життю, наскільки це можливо.

Саме, віриться, для цього і поспішали учні 26-го грудня до своєї вечірньої школи, що вже не перший рік функціонує при Райківській виправній колонії №73.

У своєму вступному слові директор навчального закладу Володимир Чепюк тепло привітав присутніх з наступаючим, 2015-им, Новим роком та Різдвом Христовим, за традицією відзначив кращих у І-му півріччі та побажав усім успішного завершення навчального року.

Заступник начальника виправної колонії Олександр Котлярський, зокрема, зазначив, що школа стала невід’ємною частиною життя виправного закладу.

Гарно, веселе і дотепне вийшло свято: радував усіх своєю драматичною майстерністю Дворський Денис у ролі Діда Мороза (Святого Миколая), а Станіслав Єрмаков зі своїми духовними братами щиро і майстерно виконали свою новорічну літературно-музичну композицію з колядками та щедрівками під акомпанемент гітариста-віртуоза Володимира Стеблецького. Гумору та оптимізму додали дійству Корж Євген та Лакомський Леонід.

Родзинкою ж свята, теж, за традицією, став “солодкий стіл”.

Насамкінець, хочеться побажати усім нашим учням зустрічати усі свої наступні новорічні свята та Різдво у щасливому рідному сімейному колі.

З Новим роком!

В. Василенко.