Додому НОВИНИ Влада і громада Щодо розвитку туристичної галузі в Бердичеві

Щодо розвитку туристичної галузі в Бердичеві

439
ПОДІЛИТИСЬ

Ранок 14 березня, дата, коли всесвітньо відомий письменник Оноре де Бальзак взяв шлюб з графинею Євою Ганською в костьолі Святої Варвари. До цієї дати керівник Асоціації “Пам’яті життя Бальзака та Ганської”, керівник фракції “Об’єднання Самопоміч” в Бердичівській міській раді Юлія Лефтер провела стратегічну сесію з членами ГО Французький Альянс та активістами Самопомочі щодо розвитку туристичної галузі в Бердичеві.

Сьогодні все більше популярність набирає внутрішній туризм. Українці все частіше їздять на каву до Львова, на галушки до Полтави, скоштувати божолє в Мукачево та на свято вина і сиру в Хуст. Туристична галузь швидко розвивається і сьогодні потрібно виділяти різні види туризму – це гастрономічні тури, зелений туризм, релігійний, культурний, гірський, морській та інше.

Юлія Лефтер: “Коли ми відпрацювали сильні сторони Бердичева, то зрозуміли перспективу якраз весільного туризму. Наявність церков та костелів, синагоги та закладів, де можна відсвяткувати весілля, готелі для розселення гостей. Плюсом також є податок на підакцизний товар залишається в міському бюджеті, а це акциз на бензин, тютюн та алкоголь. Розвиток малого та середнього бізнесу – це і фотографи, оператори, ресторатори, музиканти та шоу гурти, прокат автомобілів, організація виїзних церемоній. І, до речі, такого направлення туризму ще немає в Україні. А головне в нас є прекрасний привід – це Бальзак і Ганська, які своїм коханням назавжди вписали Бердичів в світову літературу і культуру”.

20160315_154828Прийняли рішення внести відповідні поправки до ескізів проекту благоустрою набережної, пляжу та човнової станції, відділу містобудування та архітектури, що внесені на розгляд архітектурно-містобудівної ради. Додати весільною аркою, та зоною для проведення весільних церемоній, стаціонарних лавок чи стільців для гостей. Орендна плата за користування, як і туристичний збір, теж в міській бюджет.