Додому НОВИНИ Влада і громада Що заважає користуватись благами цивілізації у Слободищах?

Що заважає користуватись благами цивілізації у Слободищах?

304
ПОДІЛИТИСЬ

Наявність підключення вашої оселі до мережі Інтернет вже давно стало не просто привілеєм, але необхідністю – за допомогою всесвітньої мережі люди мають можливість вільно спілкуватись, дізнаватись останні новини, бачити весь світ. Тому відсутність Інтернету, тим більше тривала, викликає якщо не обурення, то справжнє роздратування.

Така ситуація склалась нині у селах Швайківської громади – Слободищах, Швайківці, Райках та Мирославці, де останні півроку спостерігаються значні перебої в наданні цієї важливої послуги.

От і сьогодні в Слободищах не працює Інтернет… Як вдалося з’ясувати, причиною цього стали дії зловмисника, який неподалік села намагався чи то вкрасти, чи просто пошкодити декілька сотень метрів оптоволоконного кабелю, розміщеного на електроопорах. Завдяки оперативності працівників провайдера Сергія Бондарчука, власника цих мереж, дії зловмисника вдалося зупинити та не допустити крадіжки. Але Інтернет в оселях селян знову не працює… І не лише в оселях, адже провайдер надає послуги і для сільської ради, дитячого садочка, школи.

Нині ведуться слідчі дії з метою встановити причини, які спонукали зловмисника до спроби крадіжки. Адже як відомо, оптоволоконний кабель не приймають у пунктах прийому металобрухту, в особистому господарстві його також не використати. Однією з версій, яку обговорюють жителі села, є конкурентна боротьба. Істину встановить слідство, а редакція слідкуватиме за подальшими подіями в громаді.

Анатолій Горобчук.