Додому НОВИНИ Культура Що сьогодні пропонує військовим бібліотека 26-ї абр?

Що сьогодні пропонує військовим бібліотека 26-ї абр?

458
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно до бібліотеки 26-ї абр надійшло книжкове поповнення. Нові книги мають чудову обкладинку, гарний папір, прекрасне видання. Вони приваблюють тих, хто бере їх до рук не лише зовнішнім виглядом, а й цікавим змістовим наповненням. Коротко знайомимо вас із новинками.

Книга “Коли грянув грім” – відкрита розповідь про героїв сьогоднішньої війни: добровольців і мобілізованих, солдатів і офіцерів різних родів і видів військ, у т. ч. і Повітряних Сил ЗСУ, волонтерів і родин захисників України. Про них розповідають журналісти газети “Крила України”, які з першого дня знаходяться у вирі буремних подій. “Небесне крило героїв” – книга про захисників нашої держави, які вже не повернуться до своїх домівок. Тут зібрані спогади рідних, близьких та друзів загиблих Героїв.

zhittya-bez-obmezhen-3a7_300_300Книга “Життя без обмежень”. Автор Нік Вуйчич народився без рук і ніг, проте живе незалежним, повноцінним, насиченим життям. Здобув дві вищі освіти, самостійно друкує на комп’ютері, займається серфінгом, грає у гольф, захоплюється риболовлею і навіть пірнає з трампліна у воду. Його емоційна розповідь про те, як здолати відчай, повірити в себе і стати щасливим. У своїй книзі Вуйчич сформулював правила життя, які допомогли йому піднятися у всіх сенсах цього слова, тепер ними він ділиться із читачами.

Ford“Моє життя та робота” Генрі Форда. Генрі Форд – легендарна постать, засновник автомобільної корпорації Ford Motor Company, один із найяскравіших новаторів в історії людства, що змінював світ через практичне втілення романтичних мрій. Як би кожен десятий українець прочитав цю книгу, а кожен сотий імплементував принципи фордизму в життя – ми б жили в іншій країні.

Оповідання “Льовушка” – твір, написаний на основі реальних подій. Змінили тільки імена героїв. Але в цілому, дуже точно і образно передана атмосфера післявоєнного життя у Києві на Подолі. Анатолій Крим – автор оповідання – письменник, драматург і сценарист, чиє ім’я добре відоме як в Україні, так і в усьому світі.

500scan_1_16Для любителів фантастики книга Рея Бредбері “Кульбабове вино”: “Мене виростили бібліотеки, бо більшість студентів не мають достатньо коштів на освіту. Коли я закінчив школу, тривала депресія, грошей не було. Я не міг відвідувати коледж, а тому проводив у бібліотеці три дні щотижня упродовж 10-ти років”. “Кожен повинен щось залишити після себе. Сина, або книгу, або картину, збудований тобою будинок або хоча б зведену з цегли стіну, або зшиту тобою пару черевиків, або сад, посаджений твоїми руками. Щось таке, чого за життя торкалися твої пальці, в чому після смерті знайде притулок твоя душа. Люди будуть дивитись на вирощене тобою дерево або квітку, і в цю хвилину ти будеш живий”.

“7 звичок надзвичайно ефективних людей” Стівена Кові. Світовий бестселер, що змінив долі мільйонів людей. Біл Клінтон – один із них – радить мати її кожному, хто прагне досягти успіху. Вона допоможе вам чітко сформулювати для себе життєві пріоритети й цілі, максимально реалізувати закладений у вас потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонійні взаємини із оточенням.

Книга Джудіт Герман “Психологічна травма та шлях до видужання: наслідки насильства – від знущань у сім’ї до політичного терору”. У цій книзі йдеться про відновлення зв’язків: між публічними та приватними просторами, між індивідом і громадою, між чоловіками та жінками. Особлива її цінність в тому, що авторка ділиться власним досвідом роботи з травмованими пацієнтами – жертвами сексуального насильства і насильства в сім’ї, а також ветеранами бойових дій та жертвами політичного терору.

Отож, запрошуємо вас поринути у загадковий вир слова. Тепер різноманіття саме вашої літератури стало ще більшим і цікавішим. Заходьте до бібліотеки і обирайте книгу до душі. Не намагайтеся прочитати все. Читайте не тільки для знання, а й для серця, тоді книга назавжди стане вашим надійним і вірним другом.

Наталія Воронюк,
завідувач бібліотеки 26-ї абр