Додому НОВИНИ Влада і громада Юлія Лефтер буде презентувати ініціативи міста Бердичева на міжнародному конгресі в Києві.

Юлія Лефтер буде презентувати ініціативи міста Бердичева на міжнародному конгресі в Києві.

623
ПОДІЛИТИСЬ

Об’єднання урбаністів та активістів культури спільно з міністерством закордонних справ проводить дводенний Конгрес в столиці, де будуть учасники з різних куточків нашої держави та спеціальні закордонні гості. Програма заходу передбачає відокремлення урбаністичних викликів, можливостей розвитку міст та позитивних проектів в містах. Найбільш успішні проекти, які вже вдалося реалізувати у Львові, Харкові, Одесі, Кривому Розі та Бердичеві.

“Найбільші виклики Бердичева – це відтік молоді та байдужість містян, які тягнуть за собою економічне занедбання та припинення розвитку міста. Натомість безпрецедентні організації та особистості Бердичева щодня працюють над зміною парадигми. От ці проекти я і буду презентувати. Це арт-студія “Різома” Анатолія Залевського, “Французький Альянс”, Молодіжний клуб “Самопоміч”, Бердичівський кінофестиваль імені Ф. Горенштейна “Зоряне містечко”, Асоціація пам’яті життя Бальзака та Ганської” та інші успішні приклади”, – поділилася Юлія Лефтер.