Додому НОВИНИ Влада і громада Юлія Тимошенко: Опозиція має об’єднатися, щоб протистояти терору влади проти народу

Юлія Тимошенко: Опозиція має об’єднатися, щоб протистояти терору влади проти народу

377
ПОДІЛИТИСЬ

Фракція “Батьківщина” ініціює створення дієвої демократичної опозиції. Настав час, коли парламентські партії та демократичні сили за його межами мають об’єднатися, щоб протистояти терору влади проти народу і захищати інтереси держави.

Вичерпавши всі політичні можливості, фракція “Батьківщина”, з 5-го липня оголосила про безстрокове блокування трибуни Верховної Ради, вимагаючи негайно поставити на голосування та ухвалити пакет із чотирьох законодавчих ініціатив, введення в дію яких дозволить зменшити комунальні тарифи і припинити тарифний геноцид.

7 липня, з самого ранку депутати від БПП і “Народного фронту” заблокували президію і трибуну та забезпечили можливість голосування за законопроекти, спрямовані на узурпацію влади президентом та унеможливили розгляд законопроектів, ухвалення яких необхідно для зниження тарифів. Такими діями провладні фракції підтримують тарифний геноцид та знищення українського народу.

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко наголосила на тому, що у випадку, коли у фракції не залишиться політичних інструментів у парламенті, партія буде звертатися до народу України. Відстоювати інтереси українців та захищати державу “Батьківщина” буде усіма можливими методами.

Юлія Тимошенко, лідер партії “Батьківщина”: “Сьогодні об’єднана опозиція може бути створена “Батьківщиною”, Радикальною партією,  об’єднанням “Свобода”, “Народним контролем”, який очолює Дмитро Добродомов, партією “Воля”, яку очолює депутат Дерев’янко. Ось така сьогодні політична карта! Опозиція мусить об’єднатися у тому числі із позапарламентськими політичними силами, починати об’єднувати країну, щоб протистояти проти терору, який діюча влада розпочала проти українського народу”.