Додому НОВИНИ Влада і громада Юрій Бойко відвідав Бердичів

Юрій Бойко відвідав Бердичів

595
ПОДІЛИТИСЬ

13 лютого співголова фракції “Опозиційний блок” у Верховній Раді Юрій Бойко разом зі своїм однопартійцем Юрієм Павленком відвідали в Бердичеві Центр ранньої медико-соціальної реабілітації “Онуфрієнко – діти”, що розташований по вулиці Богунській, 5.

Як розповіла гостям опікун цього закладу і голова міського осередку “Опоблоку” Наталія Онуфрієнко: “Це єдиний, поки що, заклад такого типу в області. Тут безкоштовно проходять реабілітацію 186 дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей-сиріт та напівсиріт, дітей батьки яких загинули на Сході України, вдів учасників АТО”.

Розвиваються діти у 5 напрямках:

  • вивчення іноземних мов,
  • в’язання, вишивка, ліпіння (для розвиту моторики),
  • ерготерапія, масаж,
  • робота з психологом.

Юрій Бойко побував на заняттях, поспілкувався з дітьми і їх мамами та подарував закладу посидомиючу машину “BOSH”, а також пообіцяв надати допомогу в капітальному ремонті приміщення Центру.

Зустрівся народний депутат також з пенсіонерами Збройних Сил та правоохоронних органів і заявив, що він особисто і фракція будуть робити все для того, щоб усунути несправедливість в пенсійному забезпеченні цієї категорії наших громадян.

На завершення гості ознайомились з Бердичевом, зокрема, відвідали Санктуарій Матері Божої Бердичівської.

В. Захаревич.