Додому НОВИНИ Влада і громада Юрій Забела подарував медичне обладнання для Бердичівської лікарні

Юрій Забела подарував медичне обладнання для Бердичівської лікарні

527
ПОДІЛИТИСЬ

Медичні питання не втрачають своєї актуальності, адже це одна з найбільш ресурсних галузей, яка потребує завжди великих інвестицій. Упродовж багатьох років влада не проявляє інтересу до розвитку медичної сфери. Державної субвенції ледве вистає на виплату заробітної плати медичним працівникам, а на розвиток галузі виділяють мізер. Внаслідок цього лікарні не мають необхідного обладнання.

Голова Житомирської обласної організації політичної партії “Радикальна партія Олега Ляшка” Юрій Забела, постійно тримає руку на пульсі вітчизняної галузі охорони здоров’я та вже вкотре надає відчутну матеріальну допомогу медичним закладам Житомирщини. Адже для команди Радикальної партії – життя і здоров’я наших громадян є найвищим пріоритетом.

Цього разу до Юрія Володимировича, звернулися керівництво Бердичівської центральної міської лікарні з проханням допомогти придбати для дитячого відділення, сучасне медичне обладнання, що буде використовуватися при наданні невідкладної допомоги хворим діткам. Очільник організації відразу відреагував на їх звернення та 17 липня, разом з депутатом обласної ради Павлом Чернявським завітав до медичного закладу, аби подарувати їм сертифікат на придбання необхідного приладдя.

“Здоров’я громадян має бути однією з головних цінностей української держави. Тому в ідеалі, медицина та охорона здоров’я – це пріоритетні статті витрат державного бюджету. Але на практиці медики постійно потребують того чи іншого обладнання чи препаратів. І там, де недопрацьовує держава, ми намагаємось допомогти”, – сказав Юрій Забела.

Юлія Довбня.