Додому НОВИНИ Влада і громада Юрій Павленко та Наталія Онуфрієнко привітали юних бердичівлян з Новорічними святами

Юрій Павленко та Наталія Онуфрієнко привітали юних бердичівлян з Новорічними святами

447
ПОДІЛИТИСЬ

Опозиціонери Житомирщини продовжують дарувати дітям новорічну казку. Чудове свято, вже третій рік поспіль, для юних бердичівлян влаштовують народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко та голова Благодійного Фонду “Онуфрієнко – Діти” Наталія Онуфрієнко.

Чотириста п’ятдесят запрошень цьогоріч отримали дітки з малозабезпечених сімей, позбавлені батьківського піклування та дітки учасників АТО, що постійно співпрацюють з Благодійним Фондом, а також діти Гришковецького будинку-інтернату. Хлопчики та дівчатка переглянули новорічну виставу та отримали солодкі подарунки від Санта Клауса та Снігуроньки. Свято пройшло у стінах Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова.

Опозиційний депутат Бердичівської міської ради, яка є засновником Благодійного Фонду “Онуфрієнко – Діти”, Наталія Онуфрієнко зауважила, що діти завжди були і залишатимуться пріоритетом у роботі опозиціонерів, адже вони – майбутнє.
“Хороше й комфортне життя, міцне здоров’я, якісна освіта та всебічний розвиток – ось, на що ми орієнтуємося в своїй діяльності щодо дітей. Звісно ж, важливо аби діти гарно відпочивали та отримували позитивні емоції. Новорічні та Різдвяні свята – це чудова можливість влаштувати для юних бердичівлян казку, яка б запам’яталася їм та дарувала посмішку ще увесь наступний рік. Водночас, першочергово нашої підтримки потребують саме діти зі складними умовами життя, діти-сироти. Я та мої колеги постійно опікуємося соціально вразливими категоріями населення”, – підкреслила Наталія Онуфрієнко.

У рамках новорічного свята від Юрія Павленка та Наталії Онуфрієнко також пройшла виставка дитячих творчих робіт. Автори найкращих були нагороджені подарунками.
“Взагалі всі роботи будуть передані в подарунок вихованцям школи-інтернату. Це така собі акція “від дитини до дитини”, що об’єднує їх, робить більш відкритими один одному. Крім того, подяку за плідну співпрацю від народного депутата Юрія Павленка отримав Центр позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Ми вдячні партнерам, що допомогли нам привітати юних бердичівлян з Новим роком та Різдвом”, – наголосила голова Благодійного Фонду “Онуфрієнко – Діти”.

Народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко протягом грудня-січня традиційно вітає дітей Житомирської області з Новорічними та Різдвяними святами. Зокрема, він побував у Коростені, де свято пройшло у міському Палаці культури ім. Тараса Шевченка, та у Житомирській спеціальній загальноосвітньої школі-інтернаті І-ІІІ ст. для глухих дітей.

“Новорічні та Різдвяні свята одні з найулюбленіших та найатмосферніших в Україні. Їх люблять і малеча, і дорослі. А представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ завжди радо долучаються до святкових дійств. Ми намагаємося привітати кожну дитину, кожну родину Житомирщини. Обговорити підсумки року, що минає, та дізнатися побажання громади на наступний рік”, – відмітив Юрій Павленко.