Додому НОВИНИ Влада і громада Який він, сільський голова?

Який він, сільський голова?

698
ПОДІЛИТИСЬ

Ніколи не шукав я раю.
Бо раю не буває на Землі.
І хата моя не стояла скраю,
В пошані в неї були лиш мозолі

В цих поетичних словах відомого Житомирського радіожурналіста В. Башинського вмістилося життєве кредо нашого сільського голови Шеретуна Миколи Миколайовича, який є акумулятором, генератором громадської роботи. Хто вивозить сміття з узбіч вулиць своїм трактором – Микола Миколайович, хто ремонтує дах клубу – Микола Миколайович; хто ходить з косою і скошує бур’яни по узбіччях – Микола Миколайович, хто вкручує лампочки, хто першим кинувся у ставок на допомогу потопаючому, хто нарівні з робітниками розкидає асфальт, латаючи дороги – Микола Миколайович. Таких “хто” дуже багато, бо з батьківської хати Микола Миколайович виніс любов до праці, пошану до мозолів.

Свій авторитет завойовував ділом: сказав – зробив, пообіцяв – виконав. Завдяки його клопотанню поліпшується благоустрій двох сіл: підсипка, асфальтування сільських вулиць, на яких уже можна нормально проїхати і пройти в будь-яку негоду. Зокрема, в цьому році було проведено ямковий ремонт центральної вулиці в Семенівці та поточні ремонти дороги по вулицях Садовій і Миру, а ще раніше заасфальтовано 1 кілометр вулиці Жовтнева, нині йдуть ремонти ще на п’яти вулицях. А як приємно повертатись додому з роботи, йдучи освітленою вулицею, поратись по господарству у вечірній час, не боячись розбити “носа”, спіткнутись, бо подвір’я також освітлене ліхтарями з вулиць; в негоду (дощ чи сніг) семенівчани залюбки ховаються в авто зупинку.

На утриманні сільської ради, якою керує Микола Миколайович, два садочки, два клуби, дві бібліотеки. Не обходить він стороною і вирішення проблем у двох школах, Іванковецькій і Семенівській, в Іванковецькїй амбулаторії та Семенівському ФАПі.

Ще поспішаючи по дорозі на роботу, він уже вирішує проблеми односельчан, сільської громади. Звичайно, всім не догодиш, але Микола Миколайович завжди вникне в ситуацію, порадить добрим словом, підтримає, допоможе.

У когось голова сільської ради поважний, недосяжний, недоступний, а в нас – рідний, близький: першим підійде до односельчан, привітається, поручкається, перекинеться словом, а тоді вже – до діла.

Вдячні жителі с. Семенівка.