Додому НОВИНИ Влада і громада Яким я бачу місто Бердичів?

Яким я бачу місто Бердичів?

757
ПОДІЛИТИСЬ

Великі міста – це безкінечна метушня і біг по колу, ніби потрапив у часову петлю. Так, там робота, вищий рівень життя… Яке залишається поза увагою.

Затишні, невеличкі, комфортні для проживання містечка уповільнюють плин часу, дозволяють побачити навколо себе людей, які знають один одного принаймні в обличчя. Саме тому маленькі міста – це тренд сучасної Європи. Саме там оселяється більшість населення. Саме там ти відчуваєш себе спокійно і в безпеці. Саме там акумулюються туристи. Саме таким я хочу зробити і наш Бердичів.

Чому сьогодні наш Бердичів не такий? Чому, крім більш-менш впорядкованого центру, бердичівлянам не так вже і комфортно в ньому?

Наш Бердичів – це місто, яке має історичне обличчя, вигідне розташування та працьовитих людей. Це місто любили Оноре де Бальзак, Джозеф Конрад, Шолом-Алейхем та Всеволод Нестайко. Воно має свою незвичайну ауру, свій неперевершений стиль.

Та варто докласти зусиль, щоб зробити наше місто більш комфортним, більш затишним, більш зручним для проживання. Уже через 4-5 років я бачу місто із чистою водою в кранах, вуличками без сміття, теплими і затишними будинками, зручним громадським транспортом, рівним асфальтом навіть у найвіддаленіших районах нашого міста, освітленими вулицями та провулками.

Абсолютно переконаний у тому, що це реально. Особливо, коли ці кроки реалізовуються за допомогою злагоджених дій і зусиль не тільки представників влади, а буквально кожного бердичівлянина.

До цього моменту системні та спільні цілі були відсутні, як і команда професіоналів, готових будувати комфортне і безпечне місто.

Щоб втілити мої мрії та мрії тисяч бердичівлян у реальність, треба насамперед любити Бердичів більше, ніж власну кишеню. Потрібно бути не тільки професіоналом своєї справи, а й порядною людиною, якій небайдужа доля земляків. Треба мати велике бажання нести позитивні зміни, долаючи опір тих, хто звик наживатися за рахунок державних коштів і впевнений в тому, що їхнє добро «нажите непосильною працею».

Треба розуміти, що саме в цьому місті зростають та будуть жити твої діти. Саме тому кожного дня, прокидаючись, я із однодумцями крок за кроком перетворюю наш Бердичів на місто для душі. Саме тому я подав власну кандидатуру на міського голову Бердичева на розгляд Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга народу» для подальшого висування.

Пам’ятаймо, що Бердичів – у серці кожного із нас. Об’єднуймося та розвиваймо Бердичів разом! Разом ми сила!

Богдан КОЛЯДА,
громадський діяч, підприємець.