Додому НОВИНИ Влада і громада Як бути справжнім лідером? Істину шукали військовослужбовці

Як бути справжнім лідером? Істину шукали військовослужбовці

481
ПОДІЛИТИСЬ

Стати лідером? Не таке уже і просте завдання! Але у якій ще сфері діяльності, як не в армії, де уся система управління побудована на чіткій ієрархії, якості лідера просто необхідні? Саме вони забезпечують злагодженість дій у ланці командир-підлеглий, продукують взаєморозуміння та взаємоповагу у колективі, створюють здорову атмосферу у підрозділах, при цьому усі поставлені завдання виконуються якісно, своєчасно та чітко.

На тему лідерства 6 лютого у гарнізонному будинку офіцерів працівник Збройних Сил України психолог частини Голубко Світлана Миколаївна провела заняття із військовослужбовцями 26-ї абр. “Сутність і роль соціативного лідерства командирів підрозділів у підготовці особового складу” – справжнє психологічне заняття саме такого спрямування виявилося напрочуд потрібним військовим управлінцям різного ранжиру.

Врешті спільно визначили декілька якостей, які повинен розвивати у собі військовослужбовець, котрий прагне стати лідером, з думкою якого будуть солідарні підлеглі та будь-які рішення якого не викликатимуть невдоволення чи супротиву в колективі. Індивідуальність, розумові здібності, характер, авторитет, комунікативні та ораторські здібності й особистий приклад. Ось те, без чого якісне та ефективне управління людьми – неможливе.

Пройшовши прямо під час заняття декілька невеличких тестових завдань, кожен присутній мав можливість визначити рівень розвитку власних лідерських якостей. Після чого у військових з’явилася можливість шляхом самоаналізу самостійно зробити висновки щодо рівня особистісного розвитку та розробити шляхи удосконалення здібностей хорошого керівника.

Ось так цікаво і продуктивно попрацювали військовослужбовці разом із психологом частини. Подібна взаємодія – не рідкість у 26-ій, адже заняття такого роду проходять майже щотижня. Участь беруть у них щоразу різні категорії особового складу: від солдатів строкової служби до уже бувалих і досвідчених воїнів. Але найголовнішим є те, що проведення психологічних тренінгів здійснює позитивний вплив на розвиток в артилеристів усіх необхідних їм для якнайкращого виконання своїх обов’язків якостей.

Катерина Пухальська