Додому НОВИНИ Як вшанували невтомну працю педагогів Бердичівського району

Як вшанували невтомну працю педагогів Бердичівського району

417
ПОДІЛИТИСЬ

Своє професійне свято освітяни району, як і всієї України, відзначали 01 жовтня 2017 року. Урочистості з цієї нагоди в районі відбулися у вівторок, 3 жовтня.

До ошатно прибраної зали Бердичівської райдержадміністрації прибули директори шкіл, завідувачі дошкільними навчальними закладами, вчителі і вихователі. Привітали почесну когорту освітян голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський та голова районної ради Софія Томашевська. Керівники району вручили усім директорам шкіл Подяки від адміністрації і ради, привітали зі святом щирими, теплими словами, словами безмежної вдячності за невтомну працю. Також приємним сюрпризом стало оголошення від керівництва району про нарахування і виплату премії до Дня працівників освіти. Подарунки також отримали школи району за перемогу у Спартакіаді серед школярів 2016-2017 навчального року – спортивні м’ячі.

Від імені депутата Верховної Ради Олександра Ревеги Софія Томашевська вручила Подяки і грошові нагороди працівникам навчальних закладів. Також вітання винуватці свята приймали і від начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Деліу.

Голови сільських та селищної рад від свого імені та від керівництва району щиро привітали з Всеукраїнським Днем дошкілля завідувачів дошкільних закладів. Їм також вручили Грамоти і  Подяки.

Приємні враження та гарний настрій усім присутнім дарували хореографічні номери від дитячого танцювального колективу “Перлинки”, виступ вихованців клубу “Тангуера”, хітові музичні композиції від творчих колективів районного Центру культури і дозвілля та музичний дарунок від Руслана Крижанівського – запальний хіт, який виконав на саксофоні.

Прес-служба райдержадміністрації