Додому НОВИНИ Як тебе не любити, Києве мій!

Як тебе не любити, Києве мій!

1016
ПОДІЛИТИСЬ

Цьогорічне професійне свято вчителів, яке традиційно відзначає країна у першу неділю жовтня, напевне, особливо запам’ятається милим освітянкам Великоп’ятигірської школи (директор Алла Лотоцька). Адже саме у цей день відбулась їхня подорож до Києва.

Столиця зустріла п’ятигірських гостей “бабиним літом”, коли крони дерев в київських парках і скверах вбрані у свій ошатний, жовтогарячої барви одяг…

Власне, Київ гарний у будь-яку пору року. І, водночас, цікавий. Здавалось, ми вже все знаємо про древнє місто, але знову і знову відкриваємо для себе щось нове і незнане. Так сталося і цього разу.

Сама екскурсія складалась з відвідин “Водно-інформаційного-центру” (“Музей води”), Художнього музею та прогулянки центром міста, де саме проходив щорічний київський міжнародний марафон. Усміхнене велике місто відпочивало, змагалось і раділо життю…

Надвечірнє осіннє сонце поспішало за небосхил, а трохи натомлені, але сповнені нових вражень вчителі – на рідну Бердичівщину.

До побачення, золотоверхий Києве! І дякуємо тобі за гостинність!

P.S. Також дякуємо районній освітянській профспілці в особі Лук’янчук Лідії Михайлівни за сприяння в організації святкової подорожі. Сподіваємось, не останньої.

Окрема подяка турагенції “Мандри з нами” за швидкість і комфорт.

Ірина ВАСИЛЕНКО.