Додому НОВИНИ Як управляти освітою в умовах сьогодення розбиралися в Бердичівському районі під час...

Як управляти освітою в умовах сьогодення розбиралися в Бердичівському районі під час засідання круглого столу

427
ПОДІЛИТИСЬ

На базі Гришковецької гімназії у четвер 17 травня 2018 року відбувся круглий стіл на тему “Управління освітою в умовах адміністративно-територіальної реформи”. Участь у ньому взяли керівництво району, відділу освіти і методичного кабінету, представники Департаменту загальної середньої і дошкільної освіти МОН України, ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”, комунального закладу “Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”, директори шкіл Бердичівського району.

Учасників круглого столу і гостей на Бердичівщині вступним словом привітала голова районної ради Софія Томашевська.

Про особливості побудови освітнього простору на теренах Бердичівського району розповіла начальник відділу освіти Бердичівської райдержадміністрації Оксана Деліу. Вона представила увазі учасників презентаційний матеріал, які ніс інформацію про систему освіти в районі, її побудову і особливості, а також досягнення, які вдалося здобути в умовах впровадження реформ децентралізації, змін в освітньому законодавстві і створенні опорних шкіл.

Експерти освітньої галузі у підсумку зазначили, що район і освітня галузь у ньому рухаються у правильному напрямку, виконуючи державні програми як належить. Також відзначили, як позитивний момент, – створення опорних закладів, партнерство з владою та громадою, професійно побудований навчально-виховний процес.

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк також привітала гостей – учасників круглого столу, відзначила їх високий професіоналізм, подякувала за співпрацю і обмін досвідом та вручила на згадку про зустріч сувеніри.

Прес-служба райдержадміністрації.