Додому НОВИНИ Влада і громада “Ялинчата” – щедрувальники.

“Ялинчата” – щедрувальники.

850
ПОДІЛИТИСЬ

Щедрик, щедрик, щедрівочка…. Такими словами вихованці “Ялинки” щорічно вітають підприємців міста із святом Василя. Цьогоріч  вони завітали на “Бердичівводоканал” (директор Ревуцький М.Г.), “Нове тисячоліття” (директор Нехворовський М.О.), “Бердичівлісгосп” (директор Мудревський О.М.), МРЕО (начальник Романський І.В.), стоматологічна поліклініка (власник Янковенко М.В.).

Переїжджаючи “від хати до хати”, вихованці груп “Розумники” та “Чомучка” співали пісні: “Нова радість стала”, “Добрий вечір тобі”, “Темненькая нічка”, “Щедрик”. “Пізнайки” виконали міні-сценку з козою, подарувавши усім присутнім чудовий настрій. А “Дзвіночки” розповіли вірші, побажавши працівникам міцного здоров’я, щастя, добробуту та благополуччя на весь рік.

Співаючи щедрівки, розповідаючи вірші та виконуючи міні-сценки, “ялинчата” отримали багато задоволення, а також подарунків! Працівники підприємств були вражені артистичністю, добродушністю та щирістю дошкільнят, яких вони зустрічали з неабиякою радістю і теплотою.

Щиро дякуємо підприємцям за теплий прийом! А також вихованці закладу дуже вдячні О.М. Нехворовському за мікроавтобус, на якому переїжджали “від хати до хати”. Миру, добра, радості Вам!

Марія Власевич, муз. керівник ДНЗ №16.

yalynchata2