Додому НОВИНИ Культура Яскрава перемога “Краплинок”

Яскрава перемога “Краплинок”

826
ПОДІЛИТИСЬ

17 березня 2019 року у конкурсній залі Центру Культури і Мистецтв Дніпровського району відбувся Всеукраїнський конкурс вокальної творчості “Світ чудес”. У конкурсі взяли участь багато талановитих дітей з 10 регіонів України: Сумського, Хмельницького, Луганського, Донецького, Чернігівського, Івано-Франківського, Кіровоградського, Вінницького, Житомирського та Київського.

Житомирський регіон представляв Зразковий художній колектив у системі Освіти і Науки України театр пісні “Краплинки” (середня вікова категорія, 7-10 років, номінація “Естрадний вокал”) Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова (керівник Олена Вялова, акомпаніатор Ольга Морозова).

Конкурсна програма була дуже насичена та включала наступні номінації: патріотична пісня, авторська пісня, джаз, академічний вокал, естрадний, народний, cover-version, мюзикл, формат “Eurovision” та дебют.

“Серед великої кількості сильних конкурсантів вибороти перше місце було завданням не з легких, та завдяки високій виконавській та акторській майстерності ми повернулися до рідного міста з перемогою. А ще приємним сюрпризом для переможців стали подарункові сертифікати на отримання знижки у Інтернет-магазині “AdverMan” (на шкільну літературу, посібники з англійської мови, аксесуари для гаджетів, рюкзаки та інше) від організаторів конкурсу вокальної творчості “Світ чудес”, – розповідає Олена Вялова, керівник Зразкового театру пісні “Краплинки”.

Вихованці театру пісні щиро вдячні Олені Володимирівні за професійну підготовку та підтримку.

Захід дав можливість керівнику та вихованцям оцінити виконавську майстерність інших вокальних колективів та показати свій рівень підготовки, який високо оцінили не тільки члени журі, а й глядачі, про що свідчили гучні оплески після виступу “Краплинок”.

Вітаємо вихованців Зразкового театру пісні “Краплинки” та їх талановитого керівника Олену Вялову з гідною перемогою на конкурсі Всеукраїнського рівня і зичимо творчої наснаги та подальших звершень у вокальному мистецтві!

Д.М.Музиченко, методист
Центру позашкільної
освіти ім. О.Разумкова.