ПОДІЛИТИСЬ

Сонячного березневого ранку справжнє свято завітало в село Райки, завітало в кожну родину. Адже цього дня відзначався День жіноцтва. Він приніс прекрасній половині людства яскраву посмішку близьких, найщиріші привітання, улюблені квіти, подарунки, позитивні емоції. У передобідню годину всі поспішали до місцевого клубу. А все тому, що прийшов час святкувати день Жінки.

У переповненій залі люди метушливо шукали знайомі обличчя, звучав сміх, взаємні віншування зі святом. В повітрі відчувався теплий квітковий весняний аромат. Ось звучать фанфари і розпочинається святковий концерт.

Мам, бабусь, дружин, дівчат, дочок та сестер зі сцени вітають учасники художньої самодіяльності клубу села Райки та артисти Бердичівського району, які були запрошені на свято. Для присутніх в святковій залі звучали вітання від ведучого Владислава Білика. А також танцювали маленькі джентльмени і танцювальний колектив “Євроданс” – керівник Іван Гайдаманчук. Музичні вітання створювали: Ольга Вельмик, Тарас Романенко, Сергій Ланцов, Олександр Кавкалюк – даруючи всім гарний настрій. Овації в залі не вщухали ні на мить.

rayki2На святі були присутні почесні гості: перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Володимирівна Наумчук, яка в своєму виступі щиро привітала жителів села зі святом, побажала миру, злагоди, добробуту в кожну родину. Звучали вітання від голови сільської ради Майї В’ячеславівни Семенюк. Слова окремої подяки заслуговує беззмінний спонсор усіх культурно-масових заходів у селі, депутат районної ради Габріел Карленович Мкртчян. За його підтримки було організовано прекрасний концерт, а також обдаровано всіх жінок в залі квітами та солодощами.

Від імені жителів села хотілося б подякувати усім тим, хто долучився до організації такого чудового заходу, побажати подальших успіхів.

Жителька села Тетяна Ніколайчук.