Додому НОВИНИ Влада і громада Євроремонт душі

Євроремонт душі

305
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно до редакції звернувся наш читач, який із сумом констатував, що нині ми за турботою про потреби тіла дуже мало дбаємо про власні душі, в яких запанувало насильство, жорстокість, ненажерливість:

– Чому, – запитує він, – ми на перший план ставимо євроремонти своїх квартир. Чи не пора нам подбати про євроремонт своєї душі? Це стосується і політиків, які навіть під час кризового шторму ніяк не можуть дійти згоди, а все ворогують і ділять країну навпіл.

Гарні слова і гарні думки читача. Про це все частіше говорять і священники різних конфесій. Але чи почуємо ми їх?

Це партії чи футбольні клуби?

Останнім часом і особливо під час місцевих виборів все частіше бачимо багато переходів від однієї політичної сили до іншої, що мимоволі думаєш: це партії чи футбольні клуби?

Звичайно, демократія передбачає свободу. Але ж партія – це не стадіон, на який захотів – зайшов, захотів – вийшов. Та й навіть на стадіон, коли зайшли, то сидять до кінця матчу, а не бігають туди-сюди. Чи можемо ми собі уявити, що Трамп раптом перейшов на бік демократичної партії, а Байден навпаки – до республіканців? Ні. В усталених демократіях перехід політика від однієї партії до іншої практично ставить хрест на його політичній кар’єрі.

Районний відділ поліції застерігає

На жаль, все таки і далі фіксуються випадки шахрайства та обману громадян. Застерігаємо, якщо вам подзвонили та сказали, що хтось із ваших рідних здійснив злочин та необхідно терміново внести значні кошти, обов’язково перевірте це, зателефонувавши до нібито потерпілого. Будьте також уважні з банківськими операціями.

Володимир КРАВЧЕНКО.