Додому НОВИНИ Влада і громада Ігор Гундич: Я нікому не дам дестабілізувати ситуацію в Бердичівському районі

Ігор Гундич: Я нікому не дам дестабілізувати ситуацію в Бердичівському районі

442
ПОДІЛИТИСЬ

На представленні нового очільника Бердичівського району голова Житомирської ОДА Ігор Гундич наголосив, що не дасть дестабілізувати ситуацію в районі.

Нового голову райдержадміністрації – Петра Яригіна представив громаді Бердичівського району голова ОДА Ігор Гундич 5 жовтня.

“Він гідно представив себе на посаді голови Чуднівської РДА. Тепер, упевнений, серйозно підсилить Бердичівський район. Попередив усіх: я нікому не дам дестабілізувати ситуацію в районі. Зараз є всі важелі впливу, щоб давати по рукам тим, хто вносить деструктив. Маємо не руйнувати, а створювати. Продовжуємо будувати нові символи змін на Бердичівщині!”, – наголосив Ігор Гундич.

Керівник області також вручив Петру Яригіну символічну Книгу досягнень Бердичівського району та дав завдання зробити все, аби наповнити її фактами хоча б наполовину.

Також у рамках робочої поїздки у Бердичівський район Ігор Гундич перевірив хід реконструкції 2 шкіл, що ремонтуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевим бюджетом – Гришковецьку гімназію та Хажинську ЗОШ.

На сьогодні у Гришковецькій гімназії вже утеплений фасад, зроблена покрівля та замінені вікна. Тривають внутрішні роботи.

У Хажинській школі вже повністю утеплили та перекрили покрівлю. На 40% утеплили головний фасад будівлі, 30% пофарбували. Також замінили вхідні двері та на 90% змонтували нову систему опалення.

“Має бути у всьому комплексний підхід, не тільки школа утеплена ззовні і ззовні виглядати, як у 2018 році, вона має і всередині виглядати, як у 2018 році, 21 столітті. Тому у тих школах, які ми утеплили, а сьогодні їх у нас в області 10, ми робитимемо все для того, щоб реконструювати їх і всередині”, – наголосив Ігор Гундич.

Також у рамках робочої поїздки Ігор Гундич оглянув унікальне підприємство ТОВ “Українська ягода” – одне із небагатьох, хто має сертифікат європейського стандарту Global G.A.P. Підприємство продає продукцію напряму в європейські супермаркети. На підприємстві, яке працює із 2012 року, на понад 100 га землі вирощують лохину, малину, черешню та суницю садову.

На підприємстві, завдяки гранту від USAID, встановили обладнання для шокової заморозки ягід із температурою -27°С, -32°С, потужністю 12 тон ягід на добу та з можливістю зберігання замороженої продукції в обсязі 120 тонн.

“Сьогодні бізнес, який живе і працює на селі, створює робочі місця, сплачує податки та є соціально відповідальним. І Президент України одним із пріоритетів у своїй роботі бачить підтримку бізнесу, що підтверджується державними програмами підтримки. На Житомирщині також діє обласна програма підтримки, яка передбачає відшкодування відсотків за кредитом у розмірі облікової ставки НБУ, а сьогодні це 17,5%”, – сказав Ігор Гундич.

У цьому році ТОВ “Українська ягода” отримала відшкодування із державного бюджету на саджанці 800 тис. грн. і в минулому році одержали 2,4 млн грн заборгованості за 2012-2013 рр.