Додому Поминаємо... Із болем у серці…

  Із болем у серці…

  823
  ПОДІЛИТИСЬ

  Незабутні шкільні роки, безтурботна пора дитинства. Її не позначиш у календарі. Дитинство йде від нас так швидко, що ми навіть не встигаємо з ним попрощатися.
  Так само швидко пролетіли і його шкільні роки, минуло його дитинство. Олександр Питель… Білявий світлоокий хлопчина, в тих очах завжди світилися допитливість, розум та жага до знань. Саме таким пам’ятають свого колишнього учня, а нині героя Олександра Пителя вчителі ЗОШ №6.

  Сашко ріс звичайним хлопцем, як і сотні його однолітків. Хоча вирізнявся серед своїх однокласників тонким почуттям гумору, на його устах завжди сяяла посмішка, в які б життєві ситуації він не потрапляв. Після закінчення 9-го класу пішов навчатися далі. Багато років пройшло з тих пір, як Олександр покинув стіни рідної школи, життя йшло невпинно… Ось він уже дорослий юнак, і мати, втираючи хустинкою сльози, проводжає його до лав армії. А далі служба за контрактом – і Сашко вже високочолий стрункий десантник, боєць 95-ої аеромобільної бригади – гордість сім’ї Пителів.
  Незабаром на сімейний рушник стане Олександр з коханою дружиною Юлією, педагогом за професією. Та спокій щасливої пари порушила війна, яка непроханим гостем ввірвалася в домівки сотень українців, забравши життя багатьох молодих юнаків.

  Горе прийшло і в сім’ю Пителів. Чорним став день смерті Олександра для матері, дружини, сестер, на долю яких випала найтяжча участь – впізнати тіло загиблого брата. Він загинув як справжній герой, поспішаючи на допомогу «кіборгам», але не встиг і ціною власного життя врятував своїх друзів-однополчан. Трагедія сталася неподалік Донецького аеропорту.

  Ніхто і ніщо не поверне матері сина, дружині – чоловіка, а ще ненародженій дитині – батька. Лише пам’ять, яка збереже навіки дорогий образ, лише спогади, які ніколи не зникнуть, а житимуть вічно в наших серцях.

  Колектив школи № 6 завжди буде пам’ятати Сашу Пителя – героя нашої України.

  Вчитель ЗОШ № 6 Світлана Лавренова (за дорученням педколективу).